Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semmilyen haj nem áll nekem...

Semmilyen haj nem áll nekem jól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ami most van hajam utálom.Egyszerű, 8 éveseknek van kb ilyen hajam.A hajam miatt is tartanak átlagos fiúnak, magyarán nem vagyok helyes, a vonzóbb lányok ilyen felálított hajú fiúkat szeretik.Hogyan tudnám meg milyen haj állna jól? Fodrászhoz nem megyek mert design anyukám fodrász és mindig amikor mondom neki, hogy milyen haj álnna jól azt mondja ami most van.

2015. máj. 25. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont fordulj más fodrászhoz. Ne anyukád mondja meg, próbálj ki újakat, ha neked nem tetszik. Így látatlanba mi nem tudhatjuk neked mi állhat jól.
2015. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet akkor egyszerűbb megmondani. Felállított divathajat meg ne csinálj, mert tapasztalatból mondom, hogy a normális csajok többsége utálja azt a hajat
2015. máj. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért? Milyen a hajad?
2015. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, csak ecsetfejet ne! Annyira nevetséges, maga a frizura is és az is, hogy minden 2. fiún olyan van.

Ez eddig a személyes vélemény volt. :)


Amúgy szerintem azt kéne megbeszélned anyuddal, hogy unod már ezt a frizurát és változtassatok egy kicsit rajta.

2015. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A felállított haj gáz...

tegyél ide képet és megmondjuk mi állna neked jól.

2015. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!