Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgombára szolárium?

Bőrgombára szolárium?

Figyelt kérdés
ront?

2015. máj. 28. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Fúj, másokat is meg akarsz fertőzni? Gombára gombaölő kell, más nem pusztítja el.
2015. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eszednél vagy? ez egy fertőző dolog, a hozzád hasonló igénytelenek miatt szedett össze pl. barátnőm anyukája gombát a szoliban..:s
2015. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor eleg igenytelen szoliba mehetett!!

ahova en jarok azonnal ahogyan kijottem fertotlenitik (nem egyszer a szemem lattara

nem kell egybol szivbajt kapni, haton fekszem, es nem erintkezik a hasammal a szoli ;)

2015. máj. 28. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgombával szoliba? Látszik hogy neked sincs eszed, mint egyik szolis embernek sem. Nem elég hogy bőrrákos lehetsz bármikor, és még ronda bőrű is leszel, még a gombát is szaporítod magadon (mivel a meleg tökéletes nekik). Undorító.
2015. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kösz szépen, nem ő volt az igénytelen (aki megfertőződött)! Igen, fertőtlenítenek (sőt én mindig saját kezűleg is megcsinálom, biztos ami biztos), de nagyon nem örülnék, ha kiderülne, hogy valaki előttem gombás fertőzéssel ott járt... Többet oda nem mennék, az tuti.
2015. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolso

akkor az utcara se menj ki, maradj otthon :Ddd

2015. máj. 29. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Megbüntetném azokat, akik szándékosan fertőznek másokat.
2015. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!