Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanások ellen?

Mit tegyek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve "jelentkeztek" a pattanások. Próbáltam már a tojásos arcpakolást,de semmi nem segített,szóval arcpakolások kilőve. Anyukámék azt mondták,ajd esznek Tini Tonikot szülinapomra (június 24.) Ezen kívül mit tehetnék még,húgy eltűnjenek? A válaszokat köszi előre is! :)
2015. jún. 2. 16:51
 1/6 anonim válasza:
hány éves vagy, és fiu vagy lány vagy?
2015. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 és fél,lány
2015. jún. 2. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne nyomd ki! Imkább kendd be. Ha kinyomod sebes lesz és még lassabban fog elmúlni. Ha van már arcpakolásod, vagy krémed az arcodra akkor abba reszelj egy kis narancs vagy citrom héjat és keverd el, de ne vidd túlzásba!

Mézet is tehetsz rá, de csak keveset. Vagy akár azt is belekeverheted az arckémedbe.

Sokan azt hiszik a fogkrém segít. Hát ez nem így van. Igaz,hogy leszárítja és vannak benne jótékonyanyagok a pattanásokra, de rengeteg olyan anyagot is tartalmaz ami káros lehet a bőrnek. Az erős, mentolos fogkrémről nem is beszélve

2015. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a tini tonik sajnos nem jó, mert alkoholos, árt a bőrnek.

a la roche posay effaclar duo+ krémet ajánlanám nyárra, őszre-télre meg majd az akneroxidot, ez a legjobb cucc pattanások ellen.

2015. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát,a most 15 éves nővéremnek a Tini Tonik vált be,és semmi nem lett a bőrével,csak eltűnt neki a pattanás.
2015. jún. 3. 06:35
 6/6 anonim ***** válasza:

minden bőrnek más válik be, ez igaz.

viszont az alkohol nagyon alattomos, akkor is irritációt okoz, ha kívülről nem látszik. nekem sem látszott, 10 évig, most már látom, hogy szépen tette tönkre a bőrömet, mert nekem még csak nem is tüntette el a pattikat, és folyamatosan alkoholos dolgokat használtam. de ha nem folyamatosan használjátok, mert eltünteti a pattikat, akkor még talán nem lesz baj.

2015. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!