Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves lány vagyok, és...

17 éves lány vagyok, és szakállam van mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 17 éves lány vagyok. Kb 2 éve elkezdtem borotválni az bajszomat, és a pájeszemet, azóta sajnos eldurvult a dolog, és már szinte a teljes arcom szőrös. Naponta kell borotválkoznom, hogy ne látszodjon (fekete szőr). Nem vagyok kövér, a menstruációm is normális. Mit tudnék tenni ellene hogy legalább az arcomon ne legyen szőr?

Köszi.



2015. jún. 2. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor már rég orvoshoz kéne járkálnod hogy kivizsgáljanak és megoldják a gondot. Mivel ez nem egy aprócska szőrösödés, hanem komolynak hangzik. És nem is értem miért borotválkozol... arcot gyantázni szokás. Az tartós és ritkul tőle a szőr idővel.
2015. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uhhhh... nemrég még sírtam, de mostmár örülök, hogy nekem csak a seggem szőrös :S Ennek a hátterében viszont komoly probléma áll, mert attól, hogy te elkezdted borotválni a bajszod, nem terjed el az egész arcodon a szőr!!!
2015. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak pihéi. Valószínűleg attól lett ilyen durva, hogy borotválod.

Nem lett volna szabad!

Gyantázni kell!

Nekem bajuszkám van. Pihék, világos, de zavar. Hideg gyantával szoktam leszedni. Hetente egyszer.

Felejtsd el a borotvát!!!!

2015. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A borotvát cseréld le valami más módszerre, talán amit az előttem szóló írt az jó. A borotva biztos nem jó.
2015. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy valami nem jó fajta vagy nem jó adag fogamzásgátlótól van? Más hormontartalmú gyógyszerek?
2015. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a tanácsokat.

kipróbálom a gyantázást. És elmegyek orvoshoz:D

2015. jún. 2. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az eurovíziós dalfesztiválra.
2015. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A hormonvizsgálat szerint magas a tesztoszteron szintem, de azt mondta az orvos, hogy még várjunk a kezeléssel mert még fiatal vagyok.
2015. jún. 6. 08:24
 9/9 anonim válasza:

Szia, együtt érzek veled. nekem is magas a tesztoszteron szintem 25-ös.

akkor sajnos nekem is hasonló lesz a szőrzetem?

2015. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!