Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókusolajat, jojoba olajat,...

Cunciii kérdése:

Kókusolajat, jojoba olajat, és argán olajat lehet venni bioboltban? Szerintetek melyik a legjobb bőr és hajápolásra? és ezeket hajmosás után is lehet alkalmazni nedves hajra? Nem lesz zsiros érzetű a hajam utánna? Aki már használta valamelyiket irjon

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni. Hajra az argán a legjobb és az egyetlen amit nem kell kimosni. Száraz hajra kell kenni 3 cseppet kb, beszívja a haj, nem lesz zsíros tőle.
2015. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és nagyon drága? mekkora kiszerelésben vannak?
2015. jún. 9. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Bioboltban, de már drogériákban is lehet venni (DM, Müller).

Én a kókuszolajat úgy használom a hajamra, hogy hajmosás előtt pár órára felkenem pakolásként, ezt könnyen ki lehet mosni utána, mivel nem teljesen szívódik be. Nagyon puha lesz tőle a haj. Ilyen célra az argán olaj is jó, de azt inkább hajvégápolóként használom száraz hajon, mert könnyen beszívódik. Bőrápolásra is tökéletes, esti arcápolóként vagy pl. körömágybőr ápolására is próbáltam.

2015. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, a kókuszolaj nem túl drága, ezerpárszáz forintért lehet venni egy hatalmas mennyiséget, mivel ezt általában kókuszzsírként árulják főzéshez, de hajra is ugyanolyan jó.

Az argán olajnak már borsosabb az ára, én anno az enyémet 2-3000 Ft-ért rendeltem (100 ml)

2015. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és a szűz kókuszolaj is olcsó? :)
2015. jún. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!