Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sentiree hair master-t próbált...

Sentiree hair master-t próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Itt egy hoszzászólásban ajánlotta valaki, hogy csak ez a termék használt neki, de kicsit tartok tőle, hogy csak reklám.

Semmi vélemény nincs róla a neten, csak a saját honlapjukon, amit alapból mind kamunak tartok, nyílván azokat a cég emberei írták. [link]

Amúgy 31 éves férfi vagyok, és örökletes hajhullásom van. Szerencsére még a teljes fejemen van haj, de a fejtetőmön legalább a fele kihullott, így elég ritka, és a homlokom is magasabb lett egy bő fél centivel.



2015. jún. 17. 08:51
 1/6 Zora242 ***** válasza:
Ha jól tudom ez a piacon egy új termék. Csodát a genetikai kopaszodásra ne várj tőle, arra továbbra is egyetlen megoldásként a hajátültetés lehet. Ártani viszont nem árt, azonban hasonló összetevőkkel vannak lényegesen olcsóbb termékek is.
2015. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48 éves nő vagyok, a menopauza miatt nagyon elkezdett hullani a hajam pár hónapja, és sajnos csomókban, nagyon megijedtem. Megkérdeztem egy hasonló problémával küszködő barátnőmet, és én az ő javaslatára kezdtem el használni a Sentiree oldatot. Az ilyen Varga cseppek stb. ami ilyen pár ezer forintos "csodaszer" bevallom nem hiszek. Nekem a Sentiree pár hét alatt megállította a hajhullásomat, és biztos folytatni fogom a használatát a barátnőm tanácsára, mert neki vissza is nőttek a kopaszodó területen a hajszálak.
2015. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eredetileg a hajfestés után rettenetes fejbőrirritációmra kezdtem el használni a Sentiree-t, ennek már több hónapja. De annyi más pozitívumot tapasztaltam magamon (nem zsírosodik annyira a hajam, sokkal puhább és selymesebb is) hogy továbbra is használom. Ráadásul a homlokomon megjelentek apró is babahajak is, amire nem is számítottam! Elég jó cucc, bár az ára kissé húzós, de nagyon sokmindenre jó. Nekem több ismerősöm és barátom (férfiak is) is rendszeresen használja. Tudtommal nemrég került ki a piacra, talán azért nem találsz még sok véleményt róla.
2015. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Valaki nem tudja, hol lehet beszerezni?
2015. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm :) Még azt szerettem volna, hogy szomszédos országba is kihozza a futárszolgálat?
2015. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Németországba kiküldték csak külön kellet egy kicsit fizetni a postáért.
2015. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!