Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakáll ápoló olaj van dm-ben?

Szakáll ápoló olaj van dm-ben?

Figyelt kérdés
Vagy rossmann-ban. Nyilván azokat kérdezem akik használnak ilyen terméket:)
2015. jún. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

hajápoló olaj tökéletes erre a célra, ugyanaz van bennük

vagy biobolti argán olaj

2015. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Illatmentes argán olaj a létező legjobb választás.
2015. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hello,


En is szakallas vagyok es itthon valoban eleg nehez talalni. Rengeteg szar hazai termek van, amelyek rossz minoseguek en mar eleg sokat kiprobaltam.


Ha minoseget es tenyleg jo termeket akarsz magyar cegtol rendelni, amitol meg jo illata is lesz a szakalladnak akkor ennel a cegnel vannak jo termekek: www.galaxy-cosmetics.com. Eleg jo markak, a Prorasot pl vettem kulfoldon korabban. Tudom ajanlani.

2015. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A Mr. Natty is jó arról az oldalról...
2016. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A BRISK márkájó olaj és szakállsampon kapható a DM-ben. Az illata nem a legjobb, de hamar elillan, viszont nagyon jó cucc. Az olaj 2600 ( 30ml ) A szakállsampon 1800 körül van.
2016. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!