Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim testrészen való szőrtele...

Intim testrészen való szőrtelenítés epilátorral mennyire terheli meg bőrt?

Figyelt kérdés
Ugyebár nagyon kell feszíteni a bőrt epilálás közben, egyrészt, hogy kevésbé fájjon, másrészt, nehogy odacsípjük. Szőrtelenítés közben azon gondolkodtam, hogy a szeméremajkak nem nyúlnak meg és lesznek csúnyák, ha rendszeresen és hosszútávon ezt a módszert használom? Nagyon érdekel ez a téma, próbálok utána olvasni de nem minden kérdésemre kapok választ. Kinek milyen tapasztalata van ez ügyben? Ti, hogyan oldjátok meg a csupaszítást? Válaszaitokat előre köszönöm :)

2015. jún. 24. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
minek ott ? nincs strand
2015. jún. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert engem zavar, ha szőrös ott..
2015. jún. 24. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy is beraknám. Hány éves vagy?
2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy mit hova raknád, rakd az ajtófélfához, az ajtót meg csapd rá.


Kérdezőnek: Nem, nem fog semmi ilyesmi történni az epilálás miatt, ne aggódj miatta. A gyantával amúgy gyorsabban túllehetsz rajta.

2015. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az intim részek szőrtelenítése minden formában káros a bőrre, és a hüvelyre is.
2015. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat!!
2015. jún. 24. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh, én nem bírnám. Marad a borotva. (Ezzel a szőrtelenítés minden formában káros a hüvelyre-szöveggel meg duguljatok már el, mert egy baromság. A hüvelyemnek semmi köze ahhoz, hogy a szeméremdombomon van-e két centi vastag fekete szőr.)
2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam már epilátorral de a vége az lett hogy full szőrbenövéses és véraláfutásos lett a bőr ott hetekig... szóval soha többé. Maradok a borotválásnál, sokkal gyorsabb és egyszerűbb is.
2015. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!