Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan alkalmazzam a Niacid...

Hogyan alkalmazzam a Niacid nevezetű krémet?

Figyelt kérdés
Elmentem a bőrgyógyászhoz mivel vagy 100 kis apró comedok vannak a homlokomon. Felírt egy vényes krémet a Skinorent. Szerintem csak romlott a helyzet mivel már az orcámon is lett pár ilyen nemű pattim, de nem észrevehető úgy mint a homlokomon. Felírt viszont egy vény nélkülit a Niacidot. Rákerestem, és pozitív válaszokat láttam erről. Annyit tudok, hogy reggel és este kell felkenni de vajon le is kell mosni?
2015. jún. 26. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

nem kell lemosni. hagyd fent éjszakára. meg reggel is, egész napra, míg délután-este arcot nem mosol.

de ha megveszed, tuti van benne betegtájékoztató, amire minden rá van írva.

nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány, de nem érdemes rá sminkelni, vagy csak nagyon óvatosan alapozni rá, különben lejön kis kukacokban a bőrről a gél.

2015. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!