Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan puhítsam a szőrt a...

Hogyan puhítsam a szőrt a lábamon?

Figyelt kérdés
Kb.2szer leborotváltam a combomon a szőrt, de megbántam, mert így szúrósabb és sötétebb. Már nem akarom borotválni, mert csak rosszabb lesz. Mit tegyek?

2015. júl. 1. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ami egyszer elromlott, sajnos nem mindig hozható helyre. Esetleg mepróbálhatod, hogy legyantázod az egészet..de ne éld nagyon bele magad.


Most már amúgy nyugodtan borotválhatod, rosszabb nem lesz. (csak jobb sem)

2015. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz sötétebb attól hogy leborotválod. Szúrósabb is csak azért, mert a levágás miatt erős lesz a hegye. De a borotválástól nem erősödik meg a szőr. Az tévhit.


Epillátor is van a világon.

2015. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Epilátor, gyanta. Akkor nem lesz olyan szúrós. Évek alatt még ritkul is. A borotvától egyébként nem lesz rosszabb, csak akkor keményebb a vége, mert nem kitéped tövestől, hanem csak levágod a végét.
2015. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos alapvetően vastagszálú, fekete a szőröm, erre rátett a borotva is. Elkezdtem epilálni, szép kis puha szőrök nőttek vissza, ráadásul csak 2 hét után bújtak ki. Ugyan fájdalmas, de 5 perc után már megszokja az ember és lényegesen szebb az eredmény, mint borotvával.
2015. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!