Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy olyan problémám lenne...

Leiyla kérdése:

Egy olyan problémám lenne hogy a hajam két nap után bezsírosodik viszont nem szeretném 2 naponta mosni. Tudnátok valami olyan sampont ajánlani ami jó rá de nem szárítja ki se a hajam se a fejbőröm?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 02:01
 1/4 anonim válasza:
Minnél gyakrabban mosod a hajad annál zsírosabb lett. Pl: amikor én heti 2szer mostam akkor egyre zsírosabb lett,viszont fogozatosan áttértem a heti 1re és már csak az 5dik nap után kezd egy icipicit.
2015. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is minden másnap mosom. Sajnos nem találtam semmit amitől tovább bírnám.. néha csak 3. napon mosom meg, de csak, ha ember biztos nem fog látni, mert akkor már egy zsíros bödön vagyok.. :( Szerintem ez ellen nem lehet tenni. Megpróbálhatnád, hogy ritkábban mosol hajat, de akkor meg mindenki igénytelennek fog nézni és biztos sok idő lenne mire felfogja a haj, hogy így is jó neki. Száraz sampont akartam beszerezni, de egyik nap azt olvastam róluk, hogy pattanásokat, cisztákat okozhatnak. [link]
2015. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A normál hajra való sampon nem szárít, ellentétben a zsíros hajra valóval, mert ami zsírosra van, az általában szárítja a fejbőrt, ami miatt még több faggyú fog termelődni. Nekem most a Nivea Hidro Care vált be, az normál, enyhén száraz hajra való, mellette a ha használsz balzsamot, csak a hajvégre vidd fel, mert az is zsírosítja a fejbőrt.
2015. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. júl. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!