Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit fog szólni a kozmetikus,...

Mit fog szólni a kozmetikus, ha nagyon szőrös vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hormonprobléma miatt nagyon szőrös vagyok (hosszú fekete szőrök kb mindenhol) :(.

Szeretnék tőlük megszabadulni, és bejelentkeztem gyantáztatásra. De szégyenlem magam és félek mit fog szólni. :/



2015. júl. 2. 08:08
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
mi történt?
2015. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem volt aranyos a kozmetikus...azon csodálkozott hogy hogy lehetek ilyen szőrös, meg arcokat vágott...aztán kb a felénél behívta a főnöknőjét hogy nézze milyen szőrös vagyok, é erre mondta amaz hogy ezért a lábért "picivel" többet fognak felszámítani mint egy sima gyantázásért...ahha igen. 4(!!!) láb árát azaz több mint 6000 forintot kellett kifizetnem a 3000 ft helyett! Ráadásul sok helyen kimaradt és beszakadt a szőr, ki sem szedte teljesen...

Legszívesebben sírnék....:(

2015. júl. 2. 15:21
 13/21 anonim válasza:
mekkora bunkók! remélem, soha a többé feléjük sem szagolsz! szomorú, hogy vannak ilyen emberek, ráadásul felháborítónak tartom, hogy ezért plusz költségeket is van képe felszámolni. gondolkoztál esetleg azon, hogy megpróbálod magadnak legyantázni legközelebb? semmiképp nem kell szégyellned magad, ez olyan dolog, ami nem rajtad múlt és aki ezt nem érti meg, az nem méltó rá, hogy akárcsak ránézz.
2015. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Természetesen soha többé nem megyek oda...még látogatóba sem! Nagyon megalázó volt ez ma nekem, pedig...a legjobb hírű kozmetika a városomban. :(

Legyantáznám én itthon, csak sajnos sok helyen nem érem el magamnak, pl hátsó com, fenék.

2015. júl. 2. 16:57
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Arany szíved,nagyon sajnálom,hogy ilyen tapintatlanok voltak veled.. Szánalom,bezzeg ha velük lenne ugyanez,nem tudom mit szólnának..Ne keseredj el,próbálkozz másik kozmetikusnál,hátha..Szerintem ők nagyon el vannak szállva maguktól..
2015. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Írd már le légyszi privátba melyik kozmetika ez, meg a várost is! ;) Köszi! Tudok én is gci lenni :)
2015. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát sajnos a tapintat nyomokban sem volt látható, ahogy az empátia sem..

Otthagy, behívja a főnökét...utána közlik velem hogy 4 láb árát kérik! Ha ezt előbb tudom nem engedtem volna hogy hozzám nyúljanak...:(

Ráadásul a munka is trehány lett, tiszta bevérzés vagyok, foltokban kimaradt letépetlen szőrök..borzasztó..

2015. júl. 3. 13:37
 18/21 anonim válasza:
hol voltál pontosan? bemegyek kiosztom a népet!! Undorító, hogy olyan embereket állítanak be dolgozni, aki ekkora tahó az ügyfeleivel.. tartok neki egy kis illem órát. Szégyen .. eddig csak iskolásoknak tartottam
2015. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Privátban megírom a kozmetika nevét annak aki kéri. Nehogy ti is belefussatok hasonlóba!
2015. júl. 3. 15:32
 20/21 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok,nekem is írd meg légyszíves:)
2015. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!