Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem jött le a szőr a...

Miért nem jött le a szőr a hónaljamról, mikor megpróbáltam letépni x-epiles hideg gyantával?

Figyelt kérdés
Már minden irányba téptem, de csak a gyanta maradt rajta, egy szőrszál se jött ki és piros lett.
2015. júl. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha leborotválod, mielőtt felszakad a bőröd..

az is lehet nem elég hosszú a szőr

2015. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem megfelelő a szőrszálhosszúság, ahogy az első írja. Nincs hova megtapadnia a szőrszálnak a gyantán, mert olyan kicsit, így nem jön ki.

Vagy olyan típusú vagy, mint én, akinek olyan erősen "ragaszkodik" a testébe a szőr, hogy akármilyen gyantával nem lehet leszedni. Csak is azzal a bizonyos gyantával, amit a kozmetikusnál is használnak, amit melegíteni kell, azt rákenik a bőrödre, arra tesznek egy papírt és egybe letépik. Nekem is csak az szedi le a hónaljamról, viszont az meg nem elég gyengéd és ehhez mérten még gyengébb is a bőröm, így állandóan tiszta vörös és fájdalmas volt, ha gyantáztattam a hónaljam, így akármilyen rossz vagy nem rossz, kell vagy nem kell sűrűbben borotválni, nekem a borotva az, ami bevált. Csak sűrűbben szedem, de az leviszi és nem fáj.:)

2015. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A hideg gyanta semmire nem jó. Azért.

Ha gyantázni akarsz akkor vegyél meleggyantát fodrászkellékesnél... de ne x-epilt.

2015. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
VAlószíínűleg még nem elég hosszú. nekem nagyon erős volt de leszedte.
2015. júl. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!