Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiamat zavarja az arcán a...

A fiamat zavarja az arcán a szőr, mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves fiam, akinek sok fekete és jól látható szőr van az arcán, azt mondja csúfolják is e miatt. Nem tudom mit kéne vele csinálni, a borotválkozást még túl korinak tartom. Egyedül nevelem, nincs férfi a családban aki segítene.

2015. júl. 6. 18:44
1 2
 1/18 opened paradise ***** válasza:
100%

Miért lenne korai?

Az nem korhoz kötött,hanem szőrhöz.

Szerintem engedd meg neki,vegyél hozzá habot,borotvát,after shave-et.

Van aki korábban ér.

2015. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szőrös, de még csak 9, mi lesz vele később?

mire felsős lesz már napi szinten kell borotválkoznia?

2015. júl. 6. 18:53
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Mondjuk 9 évesen azért elég korainak tűnik az erős arcszőrzet, lehet, hogy egy hormonvizsgálat sem ártana, de én nem értek a témához.

Ha nem olyan rémesen sok a szőr, akkor lehet, hogy én inkább csipesszel kiszedegetném neki időnként, a rendszeres borotválkozás egy 9 évesnek még nem tűnik túl jó programnak.

2015. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,a borotva nem erositi a szort,ez csak tevhit,szoval engedd meg neki nyugodtan,hogy borotvalkozzon! :)
2015. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az apja is szőrös volt. Szinte az egész arca fekete piheszőrös, és a bajsza az álla meg a fülénél hosszú erős szőrök vannak.
2015. júl. 6. 18:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell foglalkozni ami most van, ha ez zavarja most le kell borotválni, a késöbbiekben meg lehet meg is kedveli az arcszörzetet. Én 18 vagyok, de már szakállat akarok viszont nem elég sűrű hozzá az arcszörzetem. Neki legalább nem lesz ilyen gondja. :)
2015. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja az utolsó. A borotválkozás nem erősíti a szőrzetet, és sűrűbb sem lesz.

Ha csak pár szálról van szó akkor csipesszel ki kell húzni. Ha erős szőrzetről akkor borotválkozás.

2015. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már zavarja, akkor nyilván nem korai borotválkozni. Mivel a szőr eltávolítására más megoldás nincs...

Amúgy kislányok között is van, aki ennyi idősen kezd menstruálni, most akkor az anyuka tiltsa meg a betét használatot, mert "korai"??

Mindegy, te korainak gondolod-e, ha egyszer az a tény, hogy már szükséges...

2015. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 MrPifta ***** válasza:
100%
Ha zavarja, akkor érdemes levágni.
2015. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Milyen felszerelést ajánlottok hozzá?
2015. júl. 6. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!