Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezzel lehet vmit kezdeni vagy...

Ezzel lehet vmit kezdeni vagy nyugodjak bele?

Figyelt kérdés
2 naponta kell epilálnom, már az 1.napon elkezdenek kinőni megint. A gyantával is ez a helyzet, de az meg alig távolít el vmit. Ha borotválgatnám, azt naponta kéne. Nem elég, hogy mindkét lábamat végigepilálni több órás folyamat, 2 nap után kezdhetem újból. Nézegettem szőrnövekedést gátló krémeket, vagy legalábbis növekedést lassítókat, de csak negatív vélemények vannak róla, a végleges szőrtelenítés meg túl drága... nem értem, miért kell azt reklámozni, hogy 4 hét simaság, mikor én 4 napnak is örülnék.
2015. júl. 6. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Epilálni másoknak is 3-4 naponta kell, mivel mindenkinek nő folyamatosan a szőre, neked kicsit gyorsabban mint az átlag, de ezzel nem lehet mit kezdeni. Vegyél egy jobb epilátort, ami gyorsabb (40 csipeszes), azzal csak pár perc az egész.
2015. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen epilátort használsz? Hogyha már másnap elkezd visszanőni a szőr, szerintem nem tépi ki a szőrszálakat, csak letépi őket. Nekem is ez volt a problémám, de amióta egy jobb epilátort használok, szűk egy hetet is kibírok.
2015. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!