Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt hogy a fenébe mossam le?...

Ezt hogy a fenébe mossam le? Helft mir! (? )

Figyelt kérdés

Na, az a helyzet, hogy könyvjelzőket akartam csinálni anyukámnak meg pár barátnőmnek és kitaláltam, hogy ha pontosan langyos vízbe körömlakkot öntök, akkor az megmarad a víz felszínén és egy papírral szépen le lehet szedni és csodaszép lesz.

NODE!!!

A kezem tiszta körömlakkos lett és nem tudom lemosni!!!

Ultrával(JAR) és forró vízzel is próbáltam, sikertelenül.

A körömlakklemosónak rossz szaga van, meg anyámé, szal kinyír, ha meglássa, hogy hozzányúltam.


Mivel tudnám lemosni?

Itt a kép a súlyos balesetről:


[link]


[link]


[link]



2015. júl. 6. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivel? Hát körömlakklemosóval.
2015. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne parancsolj rá, hogy lássa meg. Ja, vagy azt akartad írni, hogy meglátja?

Körömlakklemosó az egyetlen esélyed.

2015. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát, oké. ez kész öngyilkosság lesz :'(
2015. júl. 6. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már 2-300 Ft-os vackon kiakadjon. Add meg a számlaszámodat, küldök ennyit aztán vegyél neki egy másikat.
2015. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nyírna ki? A körömlakklemosó nem valami nagy dolog... gondolom nem 5 éves vagy hogy ne nyúlhass hozzá.
2015. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hát ki van lakkozva a körmöd, és a vízbe öntött lakkra sem írtad, hogy anyukádtól loptad. Ha van körömlakkod és használod is, azt mégis mivel szeded le általában? Lekapargatod?
2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. megúsztam.


nem, béna vagyok festésben, ezért hülyén lakkozom ki és lekopik 1 nap alatt, aztán simán le tudom fejteni a réteget.

2015. júl. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!