Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tartsam a hajam mindig...

Hogy tartsam a hajam mindig ugyanolyan zsírossági szinten?

Figyelt kérdés

növesztem a hajam és a probléma a következő, össze tudom gumizni, de ha kicsit sem zsíros a hajam akkor az apró szálak nagyon kiállnak, és pár tincsnek is épp hogy 1-2 centiméter kéne még hogy ne csússzon ki a gumi alól.

tehát:

megmosom: utána nagyon száraz a hajam, szétáll, nem tudok mit kezdeni a rövidebb tincsekkel-szálakkal

2. nap ugyan olyan

mosás utáni 3. nap kicsit zsíros és pont jó, össze tudom fogni rendesen és nem csúszik szét

4. nap pedig nagyon zsíros, muszáj megmosni és megint 2napig sz*r.

mit tudnék ezzel kezdeni? vékony réteg hajhabbal megoldható, de azt minden nap ki kell mosni nem? vagy a waxot minden nap ki kell mosni?


2015. júl. 6. 19:54
 1/1 boglárcica válasza:
Próbáld meg ugyanolyan rendszerességgel mosni a hajad .
2015. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!