Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Regota hullik a hajam. Es nem...

Regota hullik a hajam. Es nem akar elallni. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar lassan 3 honapja hullik a hajam, es mar alig van a fejtetomon haj. Most lettek meg a vervetel eredmenyei es minden rendben van. Jovoheten megyek majd vissza a haziorvoshoz, de eleg ideges vagyok, hogy kivarjam, ezert kerdezlek itt titeket hatha meg tudtok kicsit nyugtatni. Mitol lehet meg amitol hullik? Mi bajom lehet? 20/L
2015. júl. 10. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami betegség, rossz fogad, nőgyógyászati gondod nincs?

Esetleg sampontól hajápolóktól is lehet. Csak természeteset használj.

2015. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem is nemrég volt nagy hajhullásom, nálam több ok is közrejátszott. 6 év után abbahagytam a fogamzásgátlót, nagyon stresszes időket éltem, súlyos vashiányom volt. Amióta vasat szedek jobb. Használtam a Bánfi hajszeszt, meg az Alpecin kimondottan hajhullásra készült sampont is, szerintem ezek is segítettek. A stresszt viszont lebecsültem eddig, azt hittem velem nem történhet meg, hogy stressz miatt hullani kezd a hajam, de sajnos előfordul. Végezzél fejmasszázst, hogy serkentse a vérkeringést, valamint készíts hajhagyma erősítő pakolást, az csodaszer!!! :) Olívaolajból, kókuszolajból, ricínusolajból,tojásból meg sok más alapanyagból lehet alkotni nagyon hatékony tápláló pakolásokat! :)
2015. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal egyik sincs. Bar meg tavaly osszel abba hagytam a fogamzasgatlo szedeset. Az lehetseges, hogy amiatt kezdett el most hullani? Vagy ennek akkor kellett volna jelentkeznie?
2015. júl. 10. 23:33
 4/9 anonim válasza:
Talán még az is előfordulhat, hogy most jön csak ki a hajhullás tünete. Én tavaly decemberben hagytam abba, és március-április környékén vettem észre, hogy nagyon elkezdett hullani a hajam. pluszba még egy orvos ismerősöm mondta, hogy ha sok hatás ér, tabletta abbahagyása, stressz, vitamin hiány, stb, és még évszakváltás is jön ráadásba, akkor az is felerősítheti a hajhullást. Azt mondta, ha foltokban hullik, akkor nagyobb baj van. Hirtelen életmódváltás is okozhat ilyet, én pl az elmúlt 1 évben nagyon nem voltam aktív, pedig régebben nagyon sokat sportoltam.
2015. júl. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik hajszínezőtől csinálta ezt a hajam, pedig előtte rengetegszer volt festve és színezve.
2015. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illetve gyors fogyásnál is előfordult egyszer.
2015. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet csak te túlzod el, ha küldesz képet meg tudjuk mondani, hogy tényleg kóros-e. egyébként vitaminhiány okozhat ilyet ahogy előttem is írták.
2015. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

esetleg valami góc nincs a szervezetedben?

pajzsmirigy alulműködés miatt is hullhat. vérvételkor TSH-t néztek?

esetleg festék miatt is hullhat.

2015. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmi problema nincs a veremmel. Neztek pajzsmirigyet, de az is rendben volt. Meg par honapja befestettem egyszer a hajam, akkor nem volt meg semmi problema. Utanna kb 5hettel kezdett el hullani nagyon.

Azon gondolkodtam meg, hogy nem lehet, hogy felborult a hormonhaztartasom? Ugyanis volt egy kb 1hetig tarto intenziv betegsegem. Lazas voltam tobb napig stb. Es lehet az boritotta fel.

2015. júl. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!