Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik lenne a megfelelő...

Melyik lenne a megfelelő frizura az arcformámhoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg mell alá érő hajam van. Szìvesen levágatnám - bővebben kifejtem hamarosan - viszont nagyon hosszú állam van, így nem tudom borzalmas ötlet lenne-e vállig levágni vagy sem. Az a helyzet, hogy kb fél éve volt egy hülye korszakom, és a barna hajam végét leszivattam szőkére, majd pirosat festettem rá. Azóta visszafestettem eredetire - legalábbis olyanra ami a legjobban hasonlított rá - dd még így is látszik az eltérés a két szín közott. Mióta ezzel a színnel befestetgem, hullik, töredezik és egészségtelen hatást kelt a hajam, így gondoltam levàgatom egy bizonyos mértékig, hogy "tisztább lappal induljak". szóval hosszú állhoz - ahogy apukám csúfolja boszorkány áll - hogy nézne ki egy vállközépig érő haj? és kb mennyi idő alatt nőne vissza a mellemig?

2015. júl. 12. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy a hajad milyen, mert nem mindegy, hogy göndör, hullámos, egyenes...


De alapvetően szerintem a hosszú haj még jobban hangsúlyozza az arc előnytelenségeit. Mivel sokat nem lehet vele kezdeni, vagy lelóg az arc mellett vagy összekötve hordod, ami nyilván a legrosszabb opció.


A vállhosszú az azért jó, mert szabadon keretezi az arcod, és sok fazont lehet csinálni, ami elvonja a figyelmet az állról.


[link]

2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!