Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, vagy rövid haj?

Hosszú, vagy rövid haj?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek levágassam a hajam? 14 éves lány vagyok és nagyon tetszik nekem a rövid haj, mert könnyen ápolható, és szerintem elég szép az arcformám, nem takarná el a hosszú hajam. Attól tartok leginkább, hogy az osztálytársaim elég bunkók, és elképzelhető, hogy leszbikusnak hívnának. Másik probléma ezzel, hogy félek, kiemelné a vékony számat. Körülbelül ilyesmit szeretnék: [link]

De ha valaki tud jól kinéző, ehhez hasonló hajakat, akkor légyszi küldjetek! Köszönöm.



2015. júl. 13. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló hajat vágattam 16 éves koromban, nagyon megbántam, iszonyatosan bénán néztem ki vele. Amikor elkezdtem növeszteni csak még rosszabb lett, ahogy elkezdett nőni mindig elaludtam, kezelhetetlenné vált. Kb fél évig volt rövid hajam, nagyon gyakran kellett fodrászhoz járni vele, mert ha megnőtt picit is, már nem úgy állt, elaludtam, stb, szóval kb minden hónapban, 2. hónapban fodrásznál voltam. Aztán meguntam, és nagy szenvedések árán sikeresen lenövesztettem. Ezek alapján nem ajánlom, de ki tudja, lehet, hogy neked nagyon jól fog állni, és imádni fogod, és soha nem bánod meg. ^^

19/L

2015. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól állna a rövid haj akkor ne foglalkozz mások véleményével:) arra viszont figyelj, hogy ha levágod nagyon rövidre a hajad, nem biztos hogy megnő ugyanolyan hosszúra mint most
2015. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Azt elfelejtettem írni, hogy elég fiús fejem van, de azt hiszem photoshoppal apukámmal megszerkesztjük. :)
2015. júl. 13. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Engem nagyon tud bosszantani, ha látok egy szép arcú lányt rövid hajjal, olyan "kár érte" érzésem van, szóval én szerintem ne :D
2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez a haj csak akkor áll jól ha hosszúkás és helyes arcod van
2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt pedog elfelejtettem írni, hogy mások véleménye ne érdekeljen :) tudom nehéz de ezt meg kell tanulni
2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez szerintem tök jó, ha jól állna akkor gyerüünk. :D leszbikusnak meg ne hívjanak, mert nem ettől lesz valaki az, a jóisten áldja meg az ilyen barmokat ><
2015. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad?
2015. júl. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kb. mellig érő hajam van és le fogom vágatni :)) Köszi a válaszokat és a támogatást:)) majd küldök képet :D
2015. júl. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!