Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretnem szedni a szort a...

ABEKA kérdése:

Le szeretnem szedni a szort a puncimrol15 eves vagyok Szortelenito kremmel kapcsolatban lentre mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
a borotvatol kipattogok a gyantat nembirom es az epilelatort meg akkor se probalnam ki ha fizetnenek ezert egy utolso megoldas van a szortelenito krem. Azt hasznalok honaljra/labra es azt hasznalhatnam lentre is?

2015. júl. 13. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd tönkre magad!! :/

A szőrtelenítő krém "sima" bőrre sem veszélytelen, a hüvelyed környéke pedig extrán érzékeny, sérülékeny, speciális ápolásra szoruló terület! Ha pl. a szőrtelenítő krémekben található kemikáliákkal tönkreteszed a működését, az kihat később a nemi életedre és a gyermekvállalásra is. Ha csak lehet, maradj inkább a borotvánál, egy idő után meg lehet szokni.

2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NEM! Tönkreteszi a flórát odalent, nekem még a lábamról is lemarta a bőrt, nehogy odakend.

Majd idővel meg úgyis rájössz, hogy az epilátor vagy a gyanta éri meg a legjobban.

2015. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:)
2015. júl. 13. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:

A krémeket nem is szabad állandóan használni, csak ha nagyon nincs más, vészhelyzetre való, nem hogy mindig azzal szőrteleníts. Ezek káros anyagok, káros a bőrre, szervezetre, és a vizeket is mérgezed mikor lefolyik a lefolyón... környezetszennyező vegyi anyag.

Inkább borotválj, nem pattog ki ha használsz fertőtlenítőt és nyugtató krémeket. A bőrnek is meg kell szoknia.

2015. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én inkább azon buktam ki, hogy valaki szükségét érzi szőrteleníteni. Mármint, minek..? Miért kínzod magad? Miért van benned ilyen megfelelési kényszer?
2015. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez megfelelesi kenyszer csak igenyesseg:)
2015. júl. 13. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyanta éri meg a legjobban. Nem kellemes, de előbb-utóbb tűrhetővé válik. Én pont ennyi idősen voltam először kozmetikusnál, fájt, de aztán megszoktam. Mindenképp használj utána nyugtatókrémet, és akkor begyulladni sem fog. Egyébként kedves utolsó előtti, a kérdés melyik pontján szerepelt az, hogy érdekli, te mit gondolsz arról, hogy ő borotválja-e? Ha megfelelni akar, akkor azt akar, ha kényelmesebb így neki, akkor meg azért. Én magamat jobban érzem, ha nincs rajtam szőr, és akkor sem növeszteném meg, ha kérnének rá.
2015. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!