Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hónaj szőrzetem kezd nőni....

A hónaj szőrzetem kezd nőni. Gondolom 14 évesen ezzel nincs is baj. Nagyon zavar amikor leborotválom és olyan pici "sörték" vannak és nőnek ki és a látvány sem valami szép. Hogyan tüntessem el? Vagy hogyan akadályozzam meg? (Fiú vagyok.)

Figyelt kérdés
Előre is köszi....
2008. szept. 3. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek nem igazán tudsz mit csinálni. Vagy gyakran borotválod, vagy inkább gyantázd, esetleg szőrtelenítőkrémet használj, akkor később kezd el nőni.
2008. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Amikor látod, hogy már picit is, de nő, akkor borotváld le ismét. Nem kell megvárni, hogy nagyon megnőjön. Sajna mást nagyon nem tehetsz. Próbáld meg elfogadni, hogy ott is szőrös leszel. Na meg ha most túl sokszor borotválod, akkor hamarabb is fog nőni és még többször kell majd borotválni.
2008. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

sörték (nálam) akkor szoktak maradni, ha nem használok elegendő borotvahabot. Esetlega borotvád éle nem a megfelelő (kicsit kopott, vagy olcsóbb), vagy lehet, hogy egyszerűen izmosabb vagy és a penge nem fér hozzá bizonyos területekhez.

Egyébként szerintem 14 évesen még ne borotváld, nem olyan ciki fiúknak, és ha már most rendszeresen borotválod, később eleve sörteszerű lesz az egész szőrzeted..

2008. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12-13 évesen kezdett el nőni a szőr a hónaljamon, lábamon, karomon és egyéb helyeken. Elkezdtem borotválni, de nem erősödött a szőr, nem is kell gyakrabban, bár lehet, hogy csak kivétel vagyok... ha zavar, akkor nyugodtan borotváld. De, ha nem zavar akkor meg felesleges. Egy lánynál ilyen korban a minimum, de te maradhatsz "férfias".
2008. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

nem is értem, hogyan jut el odáig egy pasi, hogy nekiálljon a hónaját borotválni.

de biztos bennem van a hiba

2008. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha szőrteleníteni akarsz, akkor én a gyantát javaslom, mert most még nincs megerősödve a szőr, így nem fog annyira fájni, plusz a gyantázásnak van egy olyan pozitív hatása, hogy ritkul tőle a szőr és néhány év múlva kevesebb szőröd lesz. Viszont ha borotválod, akkor megerősödik és több is lesz, mint most.
2008. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szió!

próbáld a gyantát, picit fáj, de utána sokáig nem lesz gondod vele, és nem lesz "borostás" se, és idővel puhább, gyengébb lesz, igy fajni se fog annyira, amikor megcsinaljak.

vannak, akik maguknak meg tudjak csinalni ugyesen, en sose tudtam, kozmetikus megcsinalja gyorsan es fajdalommentesen.

amugy errol beszeltunk a kozmetikusommal eppen, hogy egyaltalan nem ciki, ha férfi jon hozza gyantaztatni a honaaljat, én orulok, hogy a paromnak eszebe se jut ilyen, szerintem férfias. (a kozmetikus ellenérve a higenia). hat izlesek es pofonok.

a borotvat azert se szeretem, mert erzekeny helyeken "benő" a szőr a bőr alá néha, és akkor be is gyullad, meg hamar kijon a szor, es erosebb is lesz :(

(Amugy csunyanak talalod, vagy miert borotvalod?)

2008. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ksözönöm a válaszokat...

Az utolsó válaszolónak...:Hát nekem nem tetszik sőt ha rövidujjuban vagyoknagyon zavar főleg ha társaságban vagyok...meg ha jelentkezek órán...

2008. szept. 4. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és nem értek egyet a szőrtelenítős pasikkal... egy férfi legyen szőrös! de ha ennyire zavar, akkor vagy gyantázd, mv borotváld, és ha az utóbbit választod, akkor úgy csináld, hogy lefelé is, fölfelé is, jobbra is, balra is. nem kell feltétlenül sborotvahab, elég ha tusfürdőt kensz oda.
2008. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy válaszoltál. Érdekes, hogy zavar, és bár szerintem egy férfi legyen szőrős, azert egyetértek veled, mert ha zavar, akkor igenis szőrtelenítsd.

még annyit megpróbálhatsz, bár tapasztalatom nincs (tudod, en gyantaztatok, az meg egy honapra eltunteti a nem kivant szort), szóval vannak ilyen szőrnövés lassító dezodorfélék, meg krémek, hátha. (krém tuti, dezodorféle nem tudom van e férfiban)

sok szerencsét, és bár rajtam kivul lattam kaptal nehany "szőrpárti" választ, biztosíthatlak, hogy nagyon sok lány éppen azért van oda, hogy szőrteleníted (de a legfontosabb, hogy neked jo legyen :)

sok siker!

2008. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!