Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tangle Teezer Original vélemény?

Tangle Teezer Original vélemény?

Figyelt kérdés
Már megrendeltem. Állítólag ma jön meg. Az érdekelne hogy mennyiben más mint egy normál fésű? Nehezebb fogni így nyél nélkül? Puszi! :3

2015. júl. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan mint a boltban kapható nagyfejű kifesulo fesu. A lányomnak vettem, mert mindig sír mikor fesulom a hosszú hajat. Igaz ennél nem sír, de csak felületesen fesul, a belső kocokig nem jutnak el a tuk, mert rövidek. Tehát ha alaposabban csinálnám ennél is sírna. Amúgy nem nehezebb fogni, mert úgy van kialakítva hogy pont a kézbe passzoljon, ráadásul jobb és bal kézbe is.
2015. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nagyon szerettem, nem huzta a hajam, kis helyen is elfert.. Kar, hogy elhagytam :(
2015. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb vele kifésülni a hajat, kb ennyi, nem olyan nagy szám amúgy, engem zavart hogy nincs nyele, ezért vettem olyat aminek van... annak detangler a neve, én ebay-en vettem őket 700 ft-ért.
2015. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!