Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen nektek...

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Pattanások ellen nektek milyen csodaszer vált be? Élesztő? Alkohol? Esetleg ami nektek sikerült az mi volt? Mit csinaltok ellene? (ami nektek hatásos)?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha súlyos, nem csak kis mitesszerek, akkor Akneroxid.
2015. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Életben maradtunk és láss csodát 20-30 év elteltével már alig volt pattanás.
2015. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az Akneroxidot ajánlanám. Pár nap alatt többet segített, mint a maszek bőrgyógyász évek alatt.
2015. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Lefekvés előtt kenj a pattanásaidra fogkrémet. Másnap reggelre kiszárítja őket
2015. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akneroxid nálam is.
2015. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teafaolaj. Bekenem és vagy elmúlik tőle vagy megnő annyira, hogy végre ki lehet nyomni, kinyomás után pedig újra bekenve szépen és gyorsan gyógyul.


Hogy ne legyen pedig minden este micellás vizet használok illetve próbálok sok folyadékot inni. (víz, tea)

2015. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élesztő és alkohol, remek páros. Kifli és pálinka. :) Na pont ezektől lehet ragyás az ember. :D Értettem egyébként a kérdést, megboldogult tini koromban két dolog vált be igazán: teafaolaj, illetve az, ha nem piszkáltam, hamar beérett és utána lehetett kinyomni+ezután teafaolaj. vagy eukaliptusz olaj.
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!