Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj vagy long bob?

Hosszú haj vagy long bob?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg ilyen frizurám van :


[link]


De volt már ilyen is:


[link]


[link]


Az a problémám hogy már unom, és igazából 21 éves vagyok, de nem hinném hogy annyinak nézek ki vele.. :/


Készülök fodrászhoz, de tanácstalan vagyok hogy még is milyen fazonra,színre váltsak, ebben kérném a segítségeteket.

Gondoltam, esetleg ilyenre,vagy még világosabb szőkébbre :


[link]


Illetve még a long bob-on gondolkodom szőke színben,de bármilyen hajszin jöhet,ami szerintetek jó lenne.. jelenleg a barnából megyek át szőkébe :)

Milyen frizura illene nekem a legjobban szerintetek?

Köszi az értelmes válaszokat! :)



2015. júl. 21. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szép középbarna állna jól neked (képek alapján). A szőke nem elég erőteljes neked, mivel elég határozott/nőiesebb arcod van, mint lágyabb (kislányos). Amúgy a long bob nagyon jól állna szerintem, de csak akkor vágass , hogy, ha biztos vagy benne, másrészt meg időigényes haj. Vannak trükkök amivel ki lehet próbálni hajvágás nélkül, egy napig legyél úgy (otthon).:) https://www.youtube.com/watch?v=AQL6NXepT9I
2015. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én hosszúra hagynám, nekem az sokkal jobban tetszik, plusz, lassan mindenki long bobot vágat...

De ha te nem vagy az a típus aki nagyobb vágás után depi lesz, akkor akár meg is próbálhatod :D


Ilyesmi színre nem gondoltál? Eszméletlen jó: [link]

[link]

[link]


ha ragaszkodsz a szőkéhez ez is jó ötlet

[link]

[link]



ha pedig bevállalósabb: [link]

2015. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én először 2013 márciusában vágattam hosszú bobot. Mindenki dicsérte. De olyanok is akikkel épp csak köszöntünk. Szóval nagyon örültem, hogy így megjegyzi mindenki. És valóban nagyon jól állt. Idén is levágattam, és nem tetszett. Most inkább a színeken van a hangsúly. Most jön elő a bronde, ami a barna és a szőke keveréke. Egész jó. Szerintem egy copacabana festés feldobná az arcod. Egy sima midi cut jól állna. Ez a félhosszú magyarul. Vagy még gondolkodom egy soft red színen: [link]



( Igaza van a második válaszolónak, hogy jól néznek ki. Mint amit linkelt a granny haj, de ehhez valakinek stílusának kell lennie. Viselni kell a hajat. Ha a kérdező ilyen, hogy a plum rúzst felkeni minden nap a szájára, és tökéletes sminket visel. Olyan az öltözéke akkor valóban jó. Habár szerintem a kopp fehér jobban állna akkor már, az is divatban van. Vagy a pasztell-szürkés lila. )

2015. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez a szőkés barnának egy vöröses változata, ami még szerintem jól állna: [link] (előző voltam)
2015. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Többnek tippeltelek volna jóval 21-nél. Ha csak ezért váltanál, nem kell.

Egyébként a rövidebb valamivel jobban áll. És a sötétebb is.

2015. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat :) :)

Barnás színt nem nagyon szeretnék mivel 3 évig barna voltam és már kicsit unalmas volt számomra, régen szőke voltam, szerintem/mások szerint is jól állt, bár az elég világos szőke volt :) :)


Tudni érdemes, hogy üzletasszony vagyok, tehát olyan frizurára lenne szükségem amit tudok viselni tárgyaláson, de akár egy ereszd el a hajamat buliban is megállná a helyét, vagy egy rock koncerten :)


Régóta növesztem a hajam, szóval nehéz döntés lenne levágatnom..

az a gond hogy nagyon fehér bőrű vagyok, de még is szeretném ha végre kicsit vagányabb csajnak tűnnék.. most van rajtam egy jó nagy adag plusz kiló is, ami kicsit önbizalomhiányossá tesz, próbálnám hangsúlyozni a hajammal :)


Köszii

2015. júl. 21. 17:05
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezek tetszenek :


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 21. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ombre? Nekem is volt és mindenki dicsérte. :) [link] [link] És nem feltétlenül kerül 10-15ezerbe, csak keress egy jó, megbízható fodrászt. Főleg így nyáron/ősszel nagyon jó, főleg, hogy szinte semmit nem kell csinálnod a hajaddal, hiszen van benne átmenet. Göndören és egyenesen is szép. Mivel írtad, hogy üzletasszony vagy nem lehet extrém a hajad, de ebben van egy kis plusz mégsem túl extrém.:)
2015. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy neked egy tárgyaláshoz egy erőteljes hajszín kell. A szőkéről azt hiszem mindenki tudja milyen sztereotípiák vannak. Egy tanulmány is kimutatta hogy az emberek jobban megbíznak barnában. Így ez számodra előnyt jelenthet. A fekete erőt sugall, ami ismételten nem rossz tulajdonság egy tárgyaláskor, viszont a fehér bőrhöz nem illik. Én úgy gondolom hogy maradj a barnánál, ami esetleg vöröses. Vagy, ombre-ként menjen át szőkébe.


Viszont bármilyen vélemény legyen az, te abban leszel magabiztos, amit szeretnél. És úgy érzed hogy most neked erre van szükséged hogy megmutasd a világnak: HÉ ITT VAGYOK! Ha a szőke az, akkor legyen az. Akkor fog jól állni, és másoknak tetszeni, ha te magabiztos vagy benne. Vagyis úgy viseled.

2015. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól állna neked a szőke. Főleg ha a világos szőke és egy két árnyalatnyi variációi. Hosszban és formában mindenképp a hagyd meg a hosszát csak legyen hullámos, nagy loknis. Az nagyon jól állna. Sok férfit meggyőznél a tárgyalásokon így.
2015. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!