Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbáltátok már az almaecetet...

Próbáltátok már az almaecetet vagy csalánsampont hajra? Tapasztalatok? Kicsit tatzozkodom az almaecetes öblitéstől. Nem szaritja nagyon a hajat? Esetleg valaki próbálta már a 2-t együtt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 20:42
 1/5 anonim válasza:
Én az almaecetet próbáltam de asszem h nemigen vált be :/ korpás&zsiros hajra
2015. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónával próbáltam, nem az almaecettel volt a baj, hanem az előbbivel, de azzal komoly. Az almaecetet meg pont azért nem használom öblítésre sem, mert ha elrontom és nem csak a végére megy, nagyon zsírosítja az alapból is zsíros hajam. Szárítani biztosan nem szárít.
2015. júl. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alverde sampont és utána almaecetet használok hajöblítésre. Szerintem az almaecet felér a több ezer forintos hajbalzsamokkal. Nekem nagyon bevált, szép fényes és könnyen kifésülhető a hajam tőle. Viszont én nem festetem, nem tudom festett hajra lehet-e. Csalánsampont még nem próbáltam de a kettő együtt csak jó lehet. Figyelj rá, hogy a samponban ne legyen szilikon.
2015. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antonia :) válasza:

probaldd ki,nem eg korbe tole a hajad:))

nekem selymes tole,es letisztitja jol a fejbort,nyugi miutan megszarad elmulik a szaga is!!!:)

2015. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem csak a csalánsamponnal van tapasztalatom. Mindenféle sampont, drágábbnál drágábbat próbáltam, de semmi nem vált be... Feldühített, és vettem sima csalánsampont, mert már annyira nem érdekelt. Láss csodát, hónapok óta mással nem mosok hajat, mert annyira szeretem :) Csak ajánlani tudom.
2015. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!