Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez milyen hajstílus? Ha a...

Ez milyen hajstílus? Ha a fodrásznak azt mondanám, hogy ilyet szeretnék, akkor tudni fogja, hogy miről beszélek? Vagy hogy tudnék rákeresni a további képek miatt? Arra gondolok, hogy látszódjon rendesen, hogy körbe milyen is a haj.

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 23. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ne akarj ilyet :(
2015. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A fodrasznak ne leirni akard, hogy mit akarsz, vagy epp a stilus nevet, hanem vidd el neki a kepeket...
2015. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért ne? :D

Ja, amúgy a bal oldalira gondoltam..


Az addig oké, hogy elviszem a képet, de több kép kellene, hogy látszódjon hátulról, vagy valami, és ha meglenne a stílusnév, akkor utána már akár youtube videót is vihetnék.

2015. júl. 23. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy megmutatod a képet, de azt ne várd, hogy minden tincs úgy fog állni neked is... Ahhoz pont ugyanolyan haj, fejforma kell, ami ugye nincs meg, mert lehetetlen.

Az ilyen haj vágása amúgy nem bonyolult, inkább az utómunkák: szárítás, vasalás, tincsezés-waxolás. Ezt sem tudja mindenki otthon megcsinálni.

2015. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hasonló hajstílusom van, csak nem úgy van vágva, így 1 picit máshogy néz ki. Nem akarom pont lemásolni, csak csupán hasonlót szeretnék. Amúgy én az a típusú ember vagyok, akinek nem áll jól a rövid haj, legalábbis szerintem. :D

Igazából ezt hajlakkal meg lehet csinálni, az egészet, mert a mostanihoz is elég, és úgy marad akár 1 napra is.

2015. júl. 24. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!