Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sotet barna hajbol,...

Nagyon sotet barna hajbol, vilagos hamvas szoket csinalni lehetseges?

Figyelt kérdés
Nagyom unom mar a hajszinem, szinezve volt csak barnara (sajat is barna) Eros szalu, dus, hosszu hajam van, par centit nem sajnalnek a hajam vegebol, viszont felek nagyon tonkretenne...Fodraszhoz mennek termeszetesen! Tapasztalatokra lennek elsorban kivancsi :)
2015. júl. 26. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megbánnád. De persze lehetséges, nekem is szőkítve van a hajam és eredetileg sötétbarna, erős szálú dús... volt. Már nem az mert a szőkítés tönkreteszi, száraz, töredezik, pedig extra ápolás is megvan, ha nem lenne akkor még ronda is lenne mint a szénaboglya.

Na meg amit nagyon utálok hogy 2 hetente kell a tövét szőkíteni, mert akkor már látszik és igénytelen a lenövés.

2015. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj :( De megeri nem? Ugy ertem te sem festetted vissza, hanem inkabb bevallalod hogy kicsit torjon csak hogy szep szoke legyen. Nagyon tetszik most a hamvas szoke, en bevallalnam szerintem hogy kicsit romoljon a hajminosegem.

Egyebkent ma kerdeztem a fodraszt es azt ajanlotta fokozatosan vilagositsuk ki :)

2015. júl. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!