Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a MayFly Szépségsza...

Vélemények a MayFly Szépségszalonról Budapest Kelenföldi vasútállomásnál?

Figyelt kérdés
SHR-es szőrtelenítésre szeretnék menni. Kicsit parázok, mert halottam olyat, hogy volt akit megégettek és heges maradt. (nem ők, egy másik szalon) Szóval esetleg aki volt, és van véleménye arról hogy milyen a kiszolgálás, kedvesek-e az alkalmazottak, az lécci írjon :)

2015. júl. 27. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szió! Neharagudj, hogy nem a May Fly-ról írok, de nagggyon hasonló cipöben jártam. Mostanra túl vagyok 3 SHR-en és tökéletesen elégedett vagyok. Egy kuponos oldalról vett bónusszal csináltattam meg a hónapjamat a Váci utcai New You Beauty szalonban.

Azt tudni kell, hogy a tulaj angol anyanyelvü, a délutánokat inkább Ö viszi, de lehet magyar kozmetikus kisasszonyhoz is idöpontot kérni.

Nagyon hosszú beleegyezönyilatkozatot kellett kitöltenem, ez nagyon szimpi volt. Illetve külön szoba van az SHR gépnek.

A kozmetikust meg lehet kérni, hogy tartsunk pihenöt, ha már éget. Söt még a gép beállításait is feljegyezte, hogy tudja a másik kozmetikus, ha nem nála leszek legközelebb.

A bónusz miatt egy gyanta árába került egy kezelés!

A júliusi fizetésemböl lábszárra is befizetek ugyanennél a szalonnál


Mégegyszer bocs az offolásért, azért remélem segítettem egy picit. :)

2015. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El is feledkeztem azóta a kérdésemről :) Először is nagyon köszi hogy megosztottad a tapasztalatodat, tényleg nem volt vészes :3 én is most gondolkodom azon hogy lábszárra is befizetek :D Ha pedig valaki ide tévedne vélemények után, annak írnám, hogy remek a szalon, nagyon kedvesek, a kezelés is hatásos. Szóval abszolút megvagyok elégedve a szalonnal ;)
2015. nov. 28. 15:29
 3/4 anonim válasza:
Én viszont pont az ellenkezőjét tudom mondani. Az ott dolgozók nem foglalkoznak semmivel, a 10. alkalom után közölték, hogy jobb lett volna ha gyantáztatok 2 kezelés között. Hát köszönöm szépen hogy időben szóltak. Semmilyen információt nem mondtak maguktól, mindenre rá kell kérdezni. 2 évig jártam oda, de minden alkalommal megkérdezték a nevem meg hogy mire mentem és minden alkalommal ki kellett számolni mennyibe kerül a kezelés. Ráadásul a kezelés számomra hatástalan volt.
2017. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SHR, és IPL közt nem szabad gyantáztatni, mert ha nincs szőrtüsző, akkor a lézer nincs amire kifejtse a hatását!!! Én azóta vettem már itthoni használatra IPL gépet, meg ahogy néztem a szalon közben elköltözött, gondolom az alkalmazottak is cserélődtek. Sajnálom hogy valami kevésbé szakképzett személyt fogtál ki :(
2017. júl. 24. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!