Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 évesen hajhullás?

17 évesen hajhullás?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megfigyeltem, hogy nálam nincs meg azaz úgynevezett körív a homlokomnál (remélem érthető mire célzok), hanem oldalt beljebb van sokkal ez a határ ahol kezdődik a hajam... Roppant zavaró számomra az amúgy is vékony szálú, zsírosodó hajamnál:( Sajnos nem tudom eldönteni, hogy ez a természetes állapota vagy valamiféle hajhullásról lehet szó.. mivel máshol a többi területen meg eléggé ritka, ha bezsírosodik kivillan egy két helyen a fejbőröm is. Sokat olvasgattam a hajhullás és okai után, de egyértelműen nem tudtam eldönteni az igazát. Stresszes életet élek és sokat idegeskedek. Amennyiben van valami tuti hajnövesztő szer vagy hajdúsító írjátok le minden hasznos tanáccsal együtt. Köszönöm!


17/F


2010. márc. 7. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hordasz sapkát? Mert attól is kopaszdhatsz Vagy valami komoly gyulladásod is lehet, érdemes lenne elmenni egy teljes vérvételre!

Öröklött is lehet a kopaszodás formája és mértéke, de azért ilyen fiatalon vitaminhiány, stressz vagy gyulladás okozhatja!

Orvos!

2010. márc. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vasalod a hajad? Mert a hajvasalástól nagyon hullik a haj. Volt egy időszakom, amikor minden nap kétszer kivasaltam a hajam. (Igaz, hogy nekem dús, de a sok vasalástól minden fésülködés után a kefe tele lett hajjal és hajmosás után csak rosszabb lett.)Mostmár csak beszárítom a hajam mosás után és egyszer kivasalom. Nem hullik. Amúgy meg a hajnövesztő és hajdúsító szerek is zsírosíthatják a hajadat. Nem vagyok bio-ember, de az ilyen bio boltokban jóféle hajápolók szoktak lenni, bár igaz, hogy drágák. Patikában viszont szerintem találsz a problémára megoldást! :) Remélem segítettem xD


16/L

2010. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sapkát hordok esetenként, meg bukósisakot mivel általában jó időbe motorral járok suliba. Vasalni meg nem vasalom, mert amúgy is egyenes típusú hajam van:) Köszönöm az válaszokat, majd utána járok a dolgoknak.
2010. márc. 7. 14:06
 4/4 anonim válasza:
40%
úgy hallottam a sok rejszolástól lehetséges a hajhullás. Ellenszer: keress egy csajt és hagyd a recskázást
2011. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!