Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan szilikonmentes...

Létezik olyan szilikonmentes hajápoló, amit ajánlanátok szálkás, fénytelen hajra?

Figyelt kérdés
Nyilván, mindenkinek más a haja & más hatások érik, mint a másikét... Én már 4 éve kísérletezem mindenfélével, semmit nem találtam, amitől a hajam nem úgy nézne ki, mint az oroszlánysörény. Rengeteg pénzt kidobtam e projecten belül, és még mindig nem értem célt.. Kókuszolajat kenek rá minden hajmosás előtt, de ez nem elég. Az argánolajban hatalmasat csalódtam, egy L'Oreal termékminta után pedig megvettem majd' az egész termékcsaládot, mert úgy éreztem, megtaláltam, amire szükségem van. De hoppá, láss csodát, mintha a minta teljsen más hozzávalókból állna, mint az, amit a boltban találsz.... Milyen naiv voltam :D

2015. aug. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig az argán olaj táplálja leginkább a száraz hajat. De abból is a 100%-os bio kell. Nem mindegy. És minden nap használni.

Nekem elég kezelhetetlen volt a hajam, sokat segített az argán, de nem csak a termékeken múlt hanem a módszereimen. Pl samponozni csak a fejbőrt szabad, nem végig a hajat. A hajhosszra balzsam kell. Törcsivel dörgölni tilos, hajszárító tilos, vasaló és egyebek tilos. Vizesen fésülni tilos. A fésű minősége is fontos. Meg sok ilyen hülyeség van, nem tudom te mennyire tartod be ezeket.

Pakolásból én Kallost Latte-t használok, nekem eddig ez az ami a legjobban teljesít. Samponból Balea.

2015. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az argánolajat bioboltban vettem, alig vártam, hogy kipróbáljam. Mostmár csak hajpakolásként használom a kókusz mellé, mindennapi használat esetében botrányosan nézne ki. Soha nem fésülöm vizesen, pólót használok törölköző helyett & a legalacsonyabb hőfokon szárítom. És milyen érdekes, pont most rendeltem Latte-ét, mert ahogy láttam, abban nincsen szilikon, emellett pedig pont a Balea samponokra esett a választásom. :) Ns meglátjuk, mi lesz következő hajmosásnál. Köszönöm a válaszodat :)
2015. aug. 5. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossmannban lehet kapni,saját márkás Isana hajbalzsamot, az van ráírva,hogy ˝für colorentes haar˝,vagyis festett hajra,az is fel van tüntetve,hogy szilikonmentes és pirosas a flakonja, 350 Ft és szerintem lepipálja bármelyik drága balzsamot. Nagyon jól fésülhetővé teszi a hajat.
2016. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Latte egy szilikonbomba. Nekem a Kallos Color jött be, narancssárga tégelyes. Ha attól nem lesz tükörfényes selyem puhaságú hajad, akkor semmitől. A Schauma samponokból nekem bejött pár, van köztük szilikonmentes, de ha lehet a gyógynövényest és a férfit hagyd ki, a többi nagyjából oké.

Ami még bejött samponnak, az a Rossmannos Wellness&Beauty piros fürdő/tusoló gélje, a szemet sem csípi, viszont agyon van parfümözve, kész gyümölcsbomba. Bumm. Persze plusz ápoló nélkül magában nem való száraz hajra, nem szárít, de kell hozzá a balzsam/pakolás. Az argán nekem hajolajnak nem jött be, kókuszos pakolásba viszont isteni! A kettő együtt egy csoda (persze nem egy-két használat után), 20-40 perc pácolódás mosás előtt heti egyszer, és a fodrász 3 hónap után megkérdezte miért akarok 1 centit vágatni, hiszen nincs eltörve! Nekem ennél meggyőzőbb érv nem is kell.

2016. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!