Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen DM-es remékekkel...

Milyen DM-es remékekkel vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyik DM-termékben sem csalódtam: alacsony áron kiváló minőséget kínálnak, csak ajánlani tudom az összeset!
2010. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a DM-es tusfürdőket, arcápoló termékeket, főleg az Alverde krémeket. A hajápolók közül többel meg vagyok elégedve. Szerintem ár-érték arányban nagyon jók a saját márkás termékeik.
2010. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Babaápolási termékek, pelenka, tusfürdő, naptej, hirtelen ennyi jutott eszembe. Nagyon jók a termékeik.
2010. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Balea testápolók, tusfürdők szuperek és a babápolási/ pelenka cuccok is.
2010. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minden termékük jó.A Denk mit mosó és tisztítószerek is jók.
2010. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Balea young tusfürdő:epres

Balea young testápoló:epres,cseresznyés

Balea samponok (kókuszos,barackos)

Női borotva

Csak ennyit próbáltam,de ezek beváltak.

2010. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
A Balea termékeket én is nagyon szeretem.Eddig nekem mindegyik bevált.
2010. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

DM saját márkás denk mit barackos öblítő. Nagyon sok van benne viszont olcsó. Ha kicsit többet is öntök a mosáshoz megéri, mert nagyon jó illatúak lesznek tőle a ruhák. Nekem a coccolino, lenor, silan stb drága öblítőknek semmi illata nem volt pedig évekig kísérleteztem velük.

Jó még a dm fogkefe is. Nagyon érzékenyek a fogaim, ezért sensodyne fogkefét veszek mindig, ami sajnos igen drága. De most használok egy terméket amihez külön fogkefe kell, gondoltam olcsóbbat veszek. Megvettem a dm saját márkás érzékeny fogakhoz való fogkeféjét és majdnem olyan, mint a sensodyne! Nagyszerű komolyan mondom! Nagyon kíméletes és olcsó.


A balea (narancssárga dobozos) mattító krém is jó szerintem, kellemes alma illatú. Bár akinek nagyon zsíros a bőre annak lehet nem fog beválni. Nekem se mindig jó, melegebb időben keményebb termék kell, mert ez nem sokat ér. De télen tökéletes, kellemes.


A zöld balea tonikot ellenben nem ajánlom, max pattanásokat lefertőtleníteni. Eléggé csíp és nem is kíméletes a bőrhöz. Sok benne az alkohol, ami ugye idővel öregíti a bőrt. Hiába olcsó én azt többet nem veszek.


A s-he (az is dm saját márkája ugye?) szemfestékekkel, szemceruzákkal, körömlakkokkal és hasonlókkal is meg vagyok elégedve. Nem csúcsminőség, de ennyi pénzért nagyon megéri.


A dm Soft & Sicher zsebkendőt pedig évek óta vásárolom, ez az egy zsebkendő amit használok. Nagyon puha, nem illatosított (én köhögök azoktól) és nem szakad át használat közben, strapabíró. Nem drága ez sem, nagyon jó minőség megér pár forinttal többet.


A dm szemöldökcsipesz borzalmas, ezt ki kell emelnem! Nem szedi ki a szőrt, hanem csak eltépi a tetejét. Olyan éles a csipesz vége, hogy eltöri a szőrt nem lehet vele megfogni. Pedig nekem nem gyenge szőröm van, de ezt is eltépi ahogy hozzáérek. Nagyon durva fémből készült, bánom, hogy megvettem :(


A dm vattakorong is nagyon jó, aminek két különböző oldala van. Bár régen jobb volt, mostanában valahogy könnyebben átszakad. A vattalabda is szuper, csak arctisztításhoz óvatosan kell használni, mert kijöhetnek belőle kis "darabkák" és kellemetlen amikor csiklandozza az arcodat és olyan kis vékony szál, hogy alig tudod leszedni. :) De körömlakkot lemosni nagyon jó, csak ezt használom.

Ja tényleg a selyemkivonatos és az aloe verás körömlakklemosó is nagyon jó. Viszonylag kíméletes, mégis hatékony és ahogy emlékszem nem is drága.


Az ebelin kozmetikai kendő is jó szerintem. Ez nem nedvesített, hanem száraz és egy dobozból lehet kihúzni. Vannak ilyen zsebkendők is.


Más most nem jut eszembe, de sok mindent szoktam a dm-ben venni, mert nálunk más ilyen jellegű bolt nem igazán van. Eddig csak a tonikban és a szemöldökcsipeszben csalódtam ha jól emlékszem.


Anyukám vett már denk mit dörzsit is mosogatáshoz. Ilyen kis szürke valami ez már át van itatva szappanos vagy mosogatós szerrel. Nem tudom pontosan, én nem használtam. De ez is bevált sokmindenre nekünk.

2010. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! sokat segítettetek. most arctisztíttó tejes és tonikot szeretnék venni..dm vagy inkább más?
2010. márc. 8. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:
A tusfürdőiket nagyon szeretem, a háztartási tisztítószereik is nagyon jók.
2010. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!