Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Lisse...

Mi a véleményetek a Lisse Desing Keratinos hajsímításról? Mennyire vált be? Tényleg 3-4 hónapig szögegyenes marad a haj? Igaz hogy a terápia utáni első hajmosás után kimegy a hatása?

Figyelt kérdés
Nekem hosszú kicsit hullámos természetes szőke hajam van,de mindig is szögegyenes hajat akartam. Kipróbáljam?

#haj #hajegyenesítés #egyenes haj #egyenesítés #hajsimítás #Lisse design keratinos hajsímítás
2015. aug. 7. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Kétszer csináltattam meg ezt a hajegyenesítést, ugyanezzel a termékcsaláddal. Elsőre jónak tűnt, egyenes lett a hajam, bár szétszedte a hajvégeimet, vagy 5 cm-t le kellett vágatnom utána, de egyenes lett a hajam. Másodszorra, egy év múlva már nem volt jó abszolút. A hajam nem lett rendesen egyenes, mintha szétégették volna, olyan lett. Borzasztóan elkezdett törni, foltokban letört a hajam (tehát volt, ahol egy 5-10 cm mély folt lett alul a hajamban, mint amit kivágtak kb.). A hajam azóta (2 éve) sem jött helyre teljesen, akármit kenek rá, folyton törik azóta is. Szóval nekem 100x többet ártott, mint bármilyen hajvasaló.

Legcélszerűbb amúgy megnöveszteni a hajat hátközépig érőre, onnantól már nem néz ki hülyén göndören, hullámosan sem. Én ezt tettem inkább.

2015. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!
2015. aug. 7. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tegnap csinálták másodjára. Nagyon szeretem! :) A hajam sosem néz ki ilyen jól, sosem olyan selymes, mint a kezelés után.


A két kezelés között 4 hónap telt el, a hajam még mindig egyenes volt, de mivel nagyon gyorsan nő az enyém, így a sok friss babahaj (ami nyilván nem lett lekezelve) rontotta kicsit az összhatást, ahogy szálltak ide-oda, erre még kitalálok valamit. Mert amúgy lehet, hogy még később is ráértem volna újra kezeltetni.


Az én hajam is enyhén hullámos csak, szögegyenes lesz a kezeléstől. De láttam már durván göndör fürtöket is megszelídülni a fodrászom keze alatt. :D


Én ajánlom!

2015. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,szerintem kifogom próbálni:)
2015. aug. 8. 22:57
 5/5 Sniiks válasza:
szerintem a legjobb a vilagon. enis csinalom embereknek es eddig csak jo tapasztalataim vannak. a sajat hajam oar eve iszonyuan elvolt torve es szaraz volt a hajvegem.. fodrasz tanulokent anno sokat volt szokitve a hajam .. es konkretan nekem az hozta helyre .. fel ev alatt 10 centit nott es gyonyoru egyenes es puha volt. mostmar magamnak csinalom ugyanezzel es a mai napig imadom. annyit csinaltam a kezeles utan hogy a kezemmel egyenesre szaritottam.. meg csak vasalnom sem kellett. nekem megkonnyitette az eletemet!:) ha kerdesetek van , irjatok nekem , barmilyen hajjal kapcsolatos kerdesre valaszolok! rozali996@freemail.hu jelige : a szep haj nalam nem alom ;)
2017. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!