Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Sötétbarna hajam...

RN99 kérdése:

Csajok! Sötétbarna hajam tetejét szeretném világos szőkére festetni! Szerintetek? Megéri?

Figyelt kérdés
mivel unom már hogy a barátaim szerint mindig ugyan úgy hordom a hajam ezért elhatároztam hogy most váltok..megérné ha befestetném szőkére a tetejét? nemtudom így el lenne e cs.szve.. nem szeretnék hülyén kinézni. (gyors válasz kéne mert hétfőn már megyek a fodrászhoz)

2015. aug. 8. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg, ez most számít valamit? Egyrészt utálom a szőkét, másrészt biztosan nem mások fogják nekem megmondani, hogy milyen hajam legyen. A festék mindenképp roncsolja, ha sötétből világos, akkor meg még szívatni is kell tudtommal, szóval tuti nem egy wellness a tincseidnek. Meg, hogy érted, hogy csak a tetejét? Lehet rosszul képzelem el, de ez nagy hülyeségnek tűnik. Kérj inkább tanácsot a fodrásztól, ő talán tud valami épkézláb tippet adni. Máskor azért ne 2 nap alatt dönts már ilyenekről...
2015. aug. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld! Biztos jót mulatnak majd rajtad a barátaid.
2015. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sejtem mit akarsz, de az rém ronda, és sokszor szőkítés után narancs vagy csibesárga lesz a haj szőke helyett... elég ciki lenne szerintem.
2015. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!