Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek be vált a Ricinusola...

Valakinek be vált a Ricinusolaj használata?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 14:44
 1/3 anonim válasza:

Sokat olvastam a ricinus olaja csodahatásáról, viszont jobban érdekelt mások tapasztalata, ezért annak is próbáltam utánaolvasni. Sajnos nagyon sokan írták, hogy hajhullást okoz. Viszont sokan azt is írták, hogy nagyon jó. Fényes, puha lesz tőle ha, és serkenti a hajnövekedést.Szóval mindenkinek más, ki kell tapasztalni.

Tudom ezzel nem sokat segítettem, de én csak most kezdtem el, úgyhogy sajnos ennyit tudok.

Én még csak kétszer használtam ricinus olajat, és mintha szebbnek látnám a hajamat, de szerintem csak beképzelem :D Viszont azt is észrevettem hogy hullik a hajam (olyan durván, amilyet még nem tapasztaltam, beletúrok a hajamba, és egy csomó ott marad a kezemben), és nem tudom, hogy összefügg e a kettő, mert előtte csak egyszer kentem be vele a hajam, és csak a végét (rá kb 4 napra vettem észre a hajhullást), azóta még egyszer próbáltam, most a tövekre is kentem..

Hát ki tudja..:) remélem nem ez miatt van a hajhullás, illetve, hogy hamar elmúlik...

2015. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, hogy írtál! Én is Elkezdtem használni és én úgy veszem észre hogy jó segít! Mondjuk én szedek mellé hair ciliniket is plusz sör élesztőt!
2015. aug. 18. 08:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég kezdtem, még csak párszor használtam. Viszont most először egy csomó hajam kijött mosáskor. Nálatok mi a helyzet a hajhullással?
2015. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!