Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítetek, és...

Mivel szőrtelenítetek, és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

Én borotvával,de nincs olyan hogy ne vágnám meg magam,és másnap úrja borostás a helye.

18/L



2015. aug. 22. 23:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Én naponta borotvával 16L
2015. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig megvágom magamat, illetve csak a lábamat.. tiszta heg vagyok már, nagyon utálom.

Epilátort próbáltam, 1 hétig vörös volt a lábam, és égett, mint az állat.

Gyantát életemben kétszer, mindkettő kozmetikus volt, szőrbenövés kísértett hosszú ideig.

Itthon is próbáltam, az meg nem ért semmit.

Marad a borotva, és a sűrű használata.

Amúgy télen hetente, nyáron 2-3 naponta szoktam.

2015. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg a cukorgyantát. Vagy a női elektromos borotvát. Én is azt használom, mert mindig agyon vágtam vele magam
2015. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Epilátorral, évek óta használom kezemen-lábamon, előtte borotváltam, szörnyen megerősödött, úgyhogy elegem lett. Így több évnyi használat után ég és föld a helyzet. Kéthetente elég megcsinálnom, addig nem nő vissza (azelőtt, mikor borotváltam, ha reggel megcsináltam, már aznap este látszott, hogy nő vissza).
2015. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Borotva 2-3 naponta.

A többi módszert nem bírja a bőröm sajnos.

2015. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem brutálisan erős a szőröm.Én testszőrnyíróval,azaz elektromos borotvával szoktam.Nem irritálja a bőrömet,igaz nem lesz tőle teljesen sima a lábam.
2015. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokáig borotváltam, de mivel sündisznó lettem tőle, elmentem profi intimkozmetikushoz, ahol mindent legyantáztattam. 2 alkalom után annyira elvékonyodott a szőr, hogy az intim terület kivételével epilátorral mindent meg tudok csinálni magamnak.
2016. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!