Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb a pattanások...

Neked Csak Garage kérdése:

Melyik a jobb a pattanások eltüntetésére? Neogranormon-Babapopsikrém Vagy a Neogranomon-Piros családi kenőcs?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 17:24
 1/3 anonim válasza:

Igazából nagyon szerintem egyikse.Már nemtudom hol olvastam de elvileg eltömíti a pólusokat és csak pattanást okoz.Én személy szerint szoktam használni akkor amikor már sebes a patti helye (kinyomás után..tudom tudom nem jó kinyomni) de akkor is csak azt a kis területet kenem be..bár ritkán.

Kérdésedre válaszolva..én csak simán Neogramormon kenőcsöt használom felületes bőrsérülések, felmaródások hámosítására.

2015. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uh, hát ezt sosem gondoltam volna.

Én piros neogranormont kenek a pattanásaimra, 5 nap alatt teljesen eltűnnek, de tényleg teljesen, semmi nyomot nem hagy.

Viszont nekem utána jönnek elő új pattanásaim, nem is kevés.

De szerintem ez 13 évesen normális, főleg most.

2015. aug. 25. 18:51
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyik sem a pattanások eltüntetésére való. Mindkettő hámosító.
2015. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!