Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Das Gesunde Plus Haar Vital...

A Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex vitamin tényleg növeszti a hajat?

Figyelt kérdés

A Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex vitaminról szeretnék kérdezni. Tényleg nő a haj tőle? Milyen mellékhatásai vannak? Hízás,fogyás.kiütés stb.

Mennyibe kerül?


2015. aug. 25. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
étvágyat kicsit növelheti, de extra hajnövesztő hatása nincs. nekem annyi h talán kicsit kevesebb hajam hullik ki
2015. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.
2015. aug. 26. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt tőle a hajam, viszont nagyon sok pattanásom lett az alapból már hónapok óta sima bőrömön. Ezért 3 hét után abbahagytam.
2015. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most 800 Ft-ba kerül, az eredeti ára 900 Ft. Én már több dobozzal beszedtem, szeretném növeszteni a hajamat, meg száraz is, hátha használ rá, de nem tudom eldönteni hogy tényleg használ-e. :/ A krémmánia.hu-n olvashatsz még róla véleményeket.
2015. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. aug. 26. 14:04
 6/12 anonim ***** válasza:
1 dobozzal szedtem be, semmi változás semmilyen téren szóval elég is volt. Aki nem vitaminhiányos annak erre semmi szüksége.
2015. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tudod mennyibe kerül?
2015. aug. 26. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
már írták. max 900Ft. hajnövesztésre nem jó, de egészségesebb lesz tőle a hajad. én egy hónap után láttam a hatását. mellékhatása nálam nem volt.
2015. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 26. 22:11
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

a hajam égnek áll, micsoda baromságokat írok.

pattanásos lettél, és abbahagytad? anyám...

ráadásul 3 hét után?

semmi mástól nem lehetett, ugye? nem ettél semmi zsírosat, vagy egyszerűen a ciklusod miatt jöttek ki a pattanások...

vitamintól pattanás?? húúú.... allergiás lennél a vitaminokra? akkor már nem élnél, cuncimókus!


kérdező, nem tudom, te hány éves vagy, de ugye nem 10-12 évesek véleményére akarsz alapozni?


egy dobozzal beszedett a másik válaszoló, és abbahagyta. hát persze, hogy nem lát változást! 1 doboz az napi 2 darabbal számolva 1 hónap, mit vártál????

TERÁPIÁS hatásról hallottatok már? idő kell a hatóanyagoknak!

persze, hogy nincs változás, mikor a haj egy hónap alatt max 1 centit nő, mit akarsz látni egy hosszú hajon???

a köröm fél éve, mire kinő, így ha vékony, töredezős a körmöd, és elkezded szedni rá a vitamint, 4-6 hónap kell neki, hogy ami a körömágynál már erős, egészséges, az elérjen az ujjad végéig! de akkor már elég látványos, hogy bizony van hatása.


ne várjatok már csodát, meg egy hónap alatt változást! könyörgöm, gondolkozzatok már! vagy járjatok be biológia órára!

2016. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!