Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pesten szeretnék elmenni...

Pesten szeretnék elmenni kozmetikushoz arctisztításra (miteszer nyomkodás). Tudtok ajánlani egy helyet, ahol alaposan és jól, de olcsón megcsinálják? Eddig 10ezerért láttam,6nál többet nem tudnék fizetni.

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Akiket ismerek azok 10-nél drágábbak. Én már magamnak tisztítom az arcom, ingyenes és sokkal kíméletesebb is. Az eredmény pedig teljesen ugyanaz. Szerintem ezzel felesleges kozmetikushoz menni.
2015. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

abszolút nem értek egyet az első hozzászólóval. nem tudod olyan alaposan kitisztítani magadnak, nem látod mindenhol rendesen a bőrödet (állcsont, hajvonal oldalt stb.).

mindenképpen megéri szakemberrel csináltatni, de mivel tényleg iszonyat drágán dolgoznak a kozmetikusok a fővárosban, így én pl. vidékre járok.

2015. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!