Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás haj ellen babasampon?

Korpás haj ellen babasampon?

Figyelt kérdés
Eléggé korpás a hajam.. head & shoulders-t használok de én szerintem nagyon szárítja:(. rengeteg ezzel kapcsolatos kérdést olvastam és valahol írták h a babáknak való sampon az jó mert kíméli a hajat. Szerintetek?

2015. szept. 4. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon korpás volt és a baba zsíros hajra meg a minden hajtipusra sampont használom rengeteget segített már nem korpás és nem is szárítja ki a hajat
2015. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) most vettünk Baba gyereksampont eper illatút remélem bevállik. Még irhattok tapasztalatokat :)
2015. szept. 5. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt használok, nem érdekel ha szárítja inkább mint hogy zsíros legyen! (Nem szeretnék flegma lenni.)

Nekem ugyan csak egy két korpa szokott benne lenni, de az alapos mosás, öblítés segít. Mondták, hogy az almaecet jó a hajra, sok problémát megold. Én nem próbáltam még.

2015. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-2 korpa :) jó neked nekem nagy csimbókok szoktak lenni hámlik fél centi átmérőjü darabkák.. bár most talán csillapodott (lekopogom)
2015. szept. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!