Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit gondol a narancsbőrről...

Ki mit gondol a narancsbőrről és a striáról egy fiatal lányon/nőn?

Figyelt kérdés

Komolyan, csomó jó alakú nőt látni nap mint nap mindenhol, és bizony virít 90%-ukon egy kis narancsbőr, némelyiken stria is. Valamiért nagyon szexi ez. Tudom, hogy sokan sportolnak, és a tartósítószeres kajáktól, gyorskajáktól olyan sokszor. De nem zavar. Tök szexi egy kis narancsbőrös popsi, combok.


F


2015. szept. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában a nők azok, akik ebből problémát csinálnak. Én észre sem veszek ilyesmit...
2015. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]

ilyesmire gondolsz?

2015. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ebből nagyobb problémát csinálnak a nők a kelletténél. Engem sem zavar ez a dolog! /F.
2015. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is aexy.
2015. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*sexy
2015. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Teljesen átlagos dolog mindkettő, gyakorlatilag alig van nő, akin nincsenek ezek. 55 kiló vagyok, sose voltam kövér, ha kevesebbet edzem a megszokottnál, vagy több szarságot eszek, nekem is előjön a narancsbőröm, a csípőmön azóta vannak striák, mióta tizenévesen hirtelen nőttem. Ez van :D
2015. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, aktívan sportolok, és próbálok helyesen étkezni, még is van egy kevés. Engem borzalmasan idegesít amúgy, de márt kezdem elfogadni. Szóval természetesnek mondanám.
2015. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is szexi, még akkor is ha durvább. (F/25)
2015. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!