Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus töredezett hajra?

Ricinus töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Én ugy 2-szer használtk a ricinusolajat és az érdekelne, hogy ha töredezik a hajam nem nagyon de épp annyira, hogy ne tudjon normálisan nőni akkor segíteni tud rajta? Mondjuk már észre cettem, hogy annyira mint régen nem töredezik.Meg mintha bár ezt lehet sak beképzeltem magamnak de nőt volna egy kicsit. Mondju már elterveztem, hogy kicsit használom a ricinust és meg látom mi lesz ha nem hat akkor levágatom a töredezett részelek és újból kezdem.( olvastam valahol hogy valaki rakta a töredezett hajra és ugyis nőt bár ez sok mindentől füg)

2015. szept. 8. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a hajtöredezést úgy kell elképzelni , mintha egy fa ága betörne, (értem ez alatt hogy a végén kezd el törni, de a törés felfelé is "kúszik). Tehát ha nincs levágva rendesen, akkor tovább felfelé is törhet.


Hajerősítés (vitaminok, fejbőr pakolások, gyógyteák) segítenek megerősíteni a hajhagymát, ezáltal a hajszálakat, így nem fog később töredezni.


Ricinus olaj, vaj, argán olaj. Jó a hajvégek ápolására.

(de a már ketté tört hajvéget, nem fogják össze ragasztani). Csak egészséges hajvégek ápolására jó, hogy azokat megerősítve, elkerülni a hajvég töredezést.

2015. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ajánlom a ricinusolajat nagyon észlelhető hatást vált ki a haj növekedésében, és a töredezés lassitásában illetva semlegesitésében , érdemes 3-4 decit beszerezni valamit 300 ft 1 deci nem drága :D !!
2015. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A megtört hajat nem fogja a ricinius olaj összeragasztani. A tört véget le kell vágni.
2015. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ricinus olaj szerintem is nagyon jó, avonos argánolajas hajvégápolót is használok, csak ajánlani tudom
2015. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!