Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes hajszőkítés után,...

Természetes hajszőkítés után, visszanyerjük eredeti hajszínünket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap olvastam, hogy citrommal és mézzel, lehet természetesen hajat szőkíteni. Semmiképpen sem szeretnék hajfestéket használni, mert nagyon szép, fényes és egézséges a hajam. Viszont, télére beszokott sötétedni (eredetileg, a hajszínem fényes gesztenyebarna, vannak benne sötétvörös és sötétszőke hajtincsek.). Szóval, arra gondoltam, hogy télen megcsinálnám ezt a "hajpakolás" szerü festést, mert azt írták, hogy nem csak természetes, de fényesebbé és egézségesebbé teszi a hajat. De nem tudom, hogy miután befestem a citrommal és a mézzel a hajam, pár hét múlva lekopik? Vagy mégsem? Tudtok nekem olyan természetes alapanyagokat mondani, ami kicsit kivilágosítja a hajat, de aztán pár hét/hónap után lekopik?



2015. szept. 14. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy az ilyen pakolások semmit nem érnek. De ha mégis, akkor az bizony tartós, mert a haj csak úgy tud világosodni, ha a benne levő sötét pigmentek lebomlanak.
2015. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!