Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan vélemények (olyan...

Gergő19990712 kérdése:

Roaccutan vélemények (olyan írjon aki végig csinálta a kúrát)?

Figyelt kérdés

Roaccutan 20mg lágy kapszulát szedek.6 hónapos a kezelés és azt mondta a doktornő,hogy 3.hónaptól jelentős változás lesz.Igaz már nem olyan vészes a pofám,de azért még alakitható.A heg még megvan,de már bőven szebb.Igaz most rosszabb az arcom állapota mert állítólag a Roaccutan egyik mellékhatása az,hogy 1-2 hétig,vagy akár egy hónapig is romlik,de aztán szép lesz.Véleményeket irjatok főleg olyan aki már átesett a kúrán.Én már nem foglalkoztam vele,de mondták,hogy csináljam végig.Ebben az 1.hónapban csak este szedek be 1.et mert valami magasabb volt kicsit az átlagnála a vérképemen.Aszthiszem a testzsír.Szóval kinél milyen mellékhatások jelentkeztek?Kinek hogy hatott?

Nálam egyenlőre az van,hogy ugye amit irtam,kicsit rosszabb a bőrőm,szám szárad(Karmex rúzs ottvan rá),mindkét térdem kicsit fáj mikor tesizek és mikor beveszem a gyógyszert megszédülök.

Azért kicsit lehet tartani a gyógyszertől mert olyat is olvastam,hogy öngyilkos gondolatok is előfordulhatnak,bár nagyon ritkán.

Hát remélem sikerül a kúra.



2015. szept. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem már csak 1 doboz va szerencsére vége lesz.Nekem is szám szárad meg a szemem.A szemszárazság engem nagyon zavart,de aztán korlátozódott meg kaptam szemcseppet.Igen hangulatzavarokat okoz.En is észrevettem magamon,hogy ingerlékenyebb vagyok es türelmetlenebb(egyébként se vagyok vmi toleráns xD) szóval boldog leszek ha végre kiürül a szervezetemből. A nappal kell még vigyázni,mert fényérzékeny készítmény.En egy nyarat végigcsináltam vele(10 mgot szedek) tengerparton és nem égtem le,bar egy idő után ereztem a bőrömön,hogy mostmár eleg,mert nagyon húzódott
2015. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom,hogy valaszoltal.Mit tapasztalsz szebb lett tole a borod?
2015. dec. 30. 21:34
 3/4 anonim válasza:
Én most fejeztem be a szedését két hete bár nem is szedtem sokáig(4 hónap) Szépen rendbe hozta a bőröm, de szem és szájszárazság nekem is volt. Vérképet is csinálni kell amíg szeded de nekem azzal is minden rendbe volt. Ez típus függő,hogy hogyan reagál rá a szervezeted. Sok sikert hozzá:)
2015. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom mindket valaszt :)
2015. dec. 31. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!