Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm egyetentlen, piros...

Kiaju kérdése:

A bőröm egyetentlen, piros foltos és tág pórusú, ötlet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem a legmegfelelőbb bőrrel rendelkezem, kis miteszerek és nagy pattanások hada lepi el az arcomat, próbálom nem magam kinyomkodni őket, mert abból sak var lenne a vége. Egyszóval a bőröm egyenetlen, a pórusaimat szabad szemmel tisztán látni és a benne lévő kis koszokat is. A nap végére az arom, mint egy diszkógömb és az orrom töve és a szemem alatt is pirosas / a pattanásoknál is /. Próbálkoztam minden félével, kozmetikusnál is voltam, de csak nem akar javulni a helyzet. Már az is megfordult a fejemben hogy talán nem kellene így élnem többet, de ezt hamar elhessegettem. Valami bevált praktikát, krémet vagy esetleg alapozót vagy bármi egyebet elfogadok szívesen ötletként :) .

2015. szept. 21. 19:36
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Kémiai hámlasztó. Vagy AHA vagy BHA, leírás alapján elsőre BHA-t próbálnék meg... mindenkinek csak jót tesz. Nem fogsz majd utána tudni élni nélküle.
2015. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, megoldotta az egészséges életmódra váltás. Semmi más. Még a BHA sem. Kencékből csak bio dolgokat használj, természetes arclemosók, agyagpakolás, stb.
2015. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit takar az egészséges letmódra váltás? Több sport vagy esetleg több vízmennyiség?
2015. szept. 21. 21:11
 4/8 A kérdező kommentje:
BHA -ból pedig a Paula's Choice -t néztem, bár kicsit sokallom, mert kiszállítással a 11 ezret veri. Nem tudom, mert ha tényleg hatásos akkor nem sajnálom a pénzt érte, de így először nem tudom mennyire lenne jó választás.
2015. szept. 21. 21:17
 5/8 anonim válasza:
Paula's choice BHA-ból vegyél először egy kicsit (30 ml) 3 ezerért.
2015. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Egyébként ja, épp ételallergiád is lehet, a tejterméket, cukrot mindenesetre érdemes csökkenteni, eléggé sz-rrá tudják verni a bőrt.

A Paula's Choice BHA-jánál még jobbat nem láttam a piacon, valóban drága, kicsi mintát tudsz próbálni, legfeljebb nem használ és akkor nem kell kidobni 11ezret az ablakon. Ha viszont beválik az a nagy tubus hónapokig elég, mivel úgysem kell naponta használni, az enyém április óta megvan és alig hagytam el a felét.

2015. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál voltál már?
2015. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, voltam, de csak egy körömvirág krémet írt fel :/ Nem nagyon használt, csak egy kicsit egyenletesebb lett a bőrszínem.
2015. szept. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!