Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus krémét érdemes...

Kozmetikus krémét érdemes használni ami 15 ezer (15ml) vagy jó a nivea loreal is?

Figyelt kérdés

Vizhiányos a bőröm és ezért száraz.Nagyon sokkalom a 15 ezret ha az olcsóbb is azt tudja.

Ha vizhiányos a bőr akkor hidratálót kell használni?


2015. szept. 22. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a kozmetikus krém meg a Nivea létezik, hanem ezen kívül még vagy ötmillió fajta, vízhiányos bőrre is.

Én spec amúgy sem kennék Niveát az arcomra, mert van benne denat. alcohol, ami amúgy is szárító hatású.


kremmania.hu-n tudsz megnézni kb minden krémet, összetevőkkel és véleményekkel együtt. Anyumnak amúgy száraz bőrre a Bioderma Hydrabio vált be, kb 4000 forint a krém és egy csoda.

2015. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban adnak vízhiányos bőrre való krémet, kb 400 ft 100 ml. Az jó, vagy a tiszta shea vaj is. Kinek mi.
2015. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeted krém van.

Nekem eddig a Clinique jött be leginkább, azok közül, amiket még meg tudok engedni magamnak.

Niveát én sem használnék soha többet. Nekem nagyon csúnya lett tőle az arcom, pöttyös meg pattanásos.

2015. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig nem tudod megállapítani, hogy mi jó a bőrödnek, amíg többfélét ki nem próbálsz. Niveát, Sudocremet és hasonlókat kipróbáltam, nem bírtam, nekem túl zsírosak, rengeteg gyulladt pattanásom lett tőlük, de lehet, hogy neked beválnak. 20 ezres krémem is volt, az pont nem volt jó, hiába volt drága.
2015. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, mi van benne. Egy drága krémben is lehetnek sz-r összetevők, és egy olcsó krém is lehet gyengéd és jó. Nekem sokkal jobb bőrt csinált az a rutin, amit én állítottam össze magamnak, mint amit kozmetikus valaha elért. Pedig még a drága termékeit is megvettem.
2015. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem szintén ilyen problémám volt.mivel elfogadható árban nem találtam meg a tökéletes krémet,megcsináltam magam.Elsőre nehéznek tünik,de nem az.fantasztikus jó lett,teljesen az én arcbőr igényemre alkotva.Azóta gyönyörü,feszes,fiatalabb lett.50 ml krém kb.2 e ft-ból jött ki.csak ajánlani tudom.pár óra utánaolvasás,hogy mi kell a bőrödnek és az első rendelés kb.25 e ft-ból megvan,mivel a krém készitéshez kell hőmérő,gramm mérleg,stb.próbáld,csodás élmény a saját kozmetikumodat használni.tudsz rendelni és receptek is vannak ,az elemental.hu oldalról.
2015. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!