Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a haj színe...

Szerintetek a haj színe befolyásolja hogy érzi magát az ember?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amióta befestettem feketére a hajam egyszerűen mikor tükörbe nézek lehangolt leszek és csúnyának látom magam..és ugyanezt éreztem 2éve de azthittem az ilyen depis időszak:D

mikor világos hajam volt pl. szőke melíros, vagy világosbarna akkor mindig jól éreztem magam a bőrömbe és szépnek láttam magam! Bebeszélem magamnak, vagy van benne valami?



2015. szept. 23. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet benne valami. Attól is függ, hogy te milyen hangulatot társítasz az adott színhez. Én pl. pont ezért is akarom befestetni a hajam. :)

Amúgy, ha nem tetszik a fekete, akkor nyugodtan válts! :)

2015. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
akkor minek festeted feketére te észkombájn, festesd vissza olyanra amiben jól érezted magad ilyen egyszerü.
2015. szept. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván hat ránk a dolog, nem mágikusan, hanem mert a külsőnk fontos része a hajszín...

Ha nekem pl. hirtelen rózsaszín hajam lenne, pocsékul érezném magam, mivel kevés kivételtől eltekintve utálom a rózsaszínt, még virágban sem szeretem, magamon pedig soha, semmiképp... :D Egyszer egy barbis honlapot kellett készítenem, betettem a legkeményebb metált, amim volt (e téren vannak készleteim:)) s valahogy lenyomtam...

Viszont amikor bordó vagy padlizsán (mindig ilyenre festem), akkor feldob, tetszik, energikusabbá tesz, hogy a hajszínem energikusabb :) Ez egy minimális extra löket, de azért számít :) Ha jól nézek ki egy hajszínnel (az említettek jól állnak nekem s a remekül kinéző szemüvegemhez is mennek), az nyilván jót tesz a magabiztosságomnak is, ez sem nagy változás, de mégis valami.

2015. szept. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én az eredeti középbarna hajammal mindig morcos, goromba voltam, 3 éve szőkítem, és a természetem is más lett tőle, sokkal vidámabb vagyok még a legrosszabb napon is. Meg eleve jobban áll, teljesen más lett az egész arcom. Egyszer kipróbáltam egy sötétebb narancsot is, de az is túl sötét volt hozzám, szerencsére a szőkített hajamat nem tudta rendesen befogni és pár nap múlva ki is jött szinte teljesen.
2015. szept. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem az befolyásolja hogy , hogy áll az illetőnek az adott hajszín.
2015. szept. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Abban is van igazság, de nem teljesen. Anyumnak például most 50 felett kezdett el őszülni a haja és be akarja festeni gesztenyebarnára. Neki eredetileg sötétbarna van, de szerintem egyik sem áll neki jól. Szerintem egy szőkésbarna vagy egy kicsit vörösesebb barna árnyalat jobb lenne, de ő azt mondja, hogy nem bírná ki olyan fejjel, akkor se, ha az jobban állna neki, mert ő csak a barna hajszínt szereti.


Bár azzal egyetért, hogy az én arcomhoz (igaz, egész más az arc- és a bőrtípusunk is) sokkal jobban passzol a világos szőke meg az eperszőke, mint az eredeti közép/világosbarna, annak ellenére, hogy ő alapból nem szereti a világos hajszíneket.

2015. szept. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy befolyásolja, hiszen nem tetszel magadnak, csúnyának látod magad feketén. Emiatt pedig rosszul érzed magad. Én is így voltam a fekete hajjal, annyira természetellenes, nem is sokáig voltam fekete, 1 hónap után váltottam is világos hajra inkább. Azóta nem is látom magam rondának.
2015. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!