Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mostanában miért nem divatos...

Mostanában miért nem divatos a csak bajusz?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallom, hogy nem divatos meg sok lánynak nem tetszik. Az lenne a kérdésem, hogy miért? Régebben sokan hordták szakáll nélkül és elismert volt ez miért változott meg? Nekem jól nől a bajszom viszont a szakállom nem. Csak azért vágassam le mert ezt mondja a divat?
2015. szept. 27. 16:38
 1/5 gyuribacsika ***** válasza:
Sajnos valóban nem divat önmagában, nekem is volt mikor kinőtt 13-14 évesen és egész 23 éves koromig hordtam, nem is egy csaj javasolta, hogy nem jo, nem tetszik vágjam le.Olyan ez akár a ruhadivat, lecsengett pár évtizede menő volt, ma már nagyon ritka a fiataloknál ilyesmi max. ha nagyon jól áll az arcához, én is kénytelen voltam megszabadulni tőle.
2015. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A divat változik, ennyi. Értelmet ne keress benne. A lényeg, hogy szarni kell mindenre.
2015. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinek volt bajusza, mikor nőttem fel? Apámnak, keresztapámnak, nagypapámnak, minden férfirokonnak és Tom Selleck-nek. Valahogy nekem a csak bajuszról a "letagadhatatlanul magyar apuka" jut eszembe, a rossz értelemben. Olyan egész nap ül a tévé előtt, sörhab és kolbászmaradvány csüng az arcszőrén... borzalom.
2015. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gyuribacsika ***** válasza:
És persze öregít is, plussz 5 év átlagba.
2015. szept. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik haggyad meg! Ez senkinek se dolga rajtad kívül, bárcsak nekem nőne már rendesen :-)
2015. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!