Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes áttérni a hennázásra+i...

Érdemes áttérni a hennázásra+indigózásra? Fekete hajat szeretnék.

Figyelt kérdés
Alapból barnás hajam lenne, középbarnának mondanám, se nem világos, se nem sötét. Kb. 2 éve festem feketére vegyi hajfestékkel. Viszont egy ideje fokozatosan elkezdtem áttérni a bolti kozmetikumokról a házi készítésű gyógynövényes kozmetikumokra, és a bőrömnek ez látványosan jót tett. A hajammal viszont nem nagyon tudom, mihez kezdjek. A fekete színről nem szeretnék lemondani, és ez a kétlépéses festés jónak tűnik mások beszámolói alapján, de kicsit félek tőle. Nagyon el lehet ezt cseszni? Tudom, hogy várni kell pár hónapig vegyi festés után, de ugye addig előjön egy jó pár centis lenövés (elég gyorsan nő a hajam), és attól félek, hogy ha így hennázok rá, akkor a lenövésen és a vegyileg festett részen tök eltérő lesz a végeredmény. Emberek között dolgozom, fontos, hogy hogy nézek ki, már pár centi lenövésnél is cikinek érzem a fejemet, hát még ha elcseszem a hennával... Szerintetek bele merjek vágni?
2015. okt. 2. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, de... először is meg kell szabadulnod a fekete festéktől a hajadban. Én azt mondanám használj hajradírt, aztán hagyd pihenni a hajad vagy fél évig minimum. Így nem lesz gond a lenövéssel sem és a hennára átállással sem.
2015. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz úgy ronda a hajam?
2015. okt. 2. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz eltérő. Láttam hasonlót, a lenövés először világos vörös lett, a többi rész sötét vörös, majd az indigózás után egységes fekete, ill. sötét.
2015. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is láttam ilyen bemutató fotósorozatot. Azt olvastam, hogy emberek általában azzal szokták elcseszni, hogy túl sötét lesz a hajuk, és az én esetemben nem nagyon lehet túl sötét :) Úgyhogy egyre inkább hajlok afelé, hogy megpróbálom.
2015. okt. 3. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad? Mert én is szeretném:) Ugyanilyen a hajam, mint neked, csak nem feketével festem, hanem sötétbarnával, ami eleinte fekete csak, sajnos hamar kikopik:( Sose mertem fekete festékkel festeni. Nekem is van lenövésem, az ilyen középbarna, olyan semmilyen, vörös beütése sincs, a többi résznek viszont van, de igazából az nagyon sötét. Három hónapja festettem utoljára, de szeretnék végre igazi feketét:c
2015. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!