Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsetek...

Hogyan szőrtelenítsetek hatékonyan? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tini vagyok, es egy ideje mar szorosodom...ott lent is. Egyszer mar probaltam borotvaval leszedni (csak egy kicsi reszet), de utana bepirosodott a puncim. Ezert ezzel fel is hagynek. Utana olvastam az ilyesfajta praktikaknak, es sokan irtak azt, hogy kozmetikussal legyantaztattak a szort. Ezzel kapcsolatban lenne nehany kerdesem: ezt hogy kerdezzem meg pl az anyukamtol, mert szamomra kinos ilyen dolgokrol beszelni?! Ha el is jutnek kozmetikushoz, akkor ott megis mit kell mondani? Tudjatok en nagyon szegyenlos vagyok, foleg idegenek elott.

Elore is koszonom a valaszokat, es kerlek titeket, hogy normalisan reagaljatok a kerdesemre!



2015. okt. 3. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
epilátor? fáj, de egyszer kell meg megvenni, az eredmény meg tuti.
2015. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, Lady! :) bocs a tudarlansagomert, de azt hogy kene beszereznem?
2015. okt. 3. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Az erősebb, zavaró szálakat szemöldökcsipesszel is kiszedheted! Az a lényeg, hogy a tövénél fogd meg a szőrszálat, a másik kezeddel meg fogd le körülötte a bőröd, úgy kevésbé fáj. De kipróbálhatod a boltban kapható kicsi, arcszőrtelenítésre gyártott gyantacsíkokat is. Akár még azokat is félbevághatod, hogy egyszerre csak kis területre kelljen feltenned.

Igazad van, hogy nem borotválod, mert attól csak erősödik. Ha viszont már most kihúzkodod tövestől a szálakat, akkor gyengülnek és később sokkal könnyebb dolgod lesz.

2015. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Epilátort a hipermarketekben vagy műszaki cikkeket forgalmazó boltban is lehet venni. Nézz szét a neten!

De csipeszből is érdemes egy jó minőségűt beszerezni drogériában, mert az olcsó vacakokkal csak kínzod magad.

2015. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2/3

Koszonom a valaszodat! A helyemben ezt hogy csinalnad? Szulovel egyutt venni/megvetetni, vagy teljesen egyedul?

2015. okt. 3. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szülő kell a vásárláshoz, szőrtelenítéshez, akkor még gyerek vagy, mi a fenének szőrtelenítenél? Intim részt akkor kell max ha a párodnak a csupasz jön be, de ez sem olyan gyakori. Ha barátod sincs akkor meg minek szenvedni a szőrtelenítéssel? Az epilátor nálam pl szőrbenövéseket okoz ami nagyon fájdalmas, nagy gyulladt gumókkal jár és hónapokig el sem múlik, szóval én ezt nem ajánlom.
2015. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kepzeld el, azert kene ezt megoldanom, mert nemsokara megyunk sulival uszni, es nem okozna sok boldogsagot, ha ne adj isten a furdoruham gelrecsuszna, es utana ezzel piszkalnanak engem.
2015. okt. 3. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a kozmetikust javasolnám inkább.Saját tapasztalatból mondom,az én bőröm is olyan érzékeny,hogy borotválás után azonnal kipirosodik.Mivel ez sztornó,így én is megpróbálkoztam az epilátorral,de olyan durván begyulladt tőle a bőröm(az egész egybefüggően kivörösödött),hogy még most is látszik a helye,pedig minden szabályt betartottam,előtte mosakodtam,az epilátort is lefertőtlenítettem előtte,a bőrömet is bekentem,nyugtató/fertőtlenítő krémmel,de hiába..

Szerintem a gyanta a legjobb,de azt kozmetikus tudja a legügyesebben megcsinálni:)

Egyébként meg egyszerűen kérsz anyukádtól pénz,és bemész a kozmetikai szalonba,és elmondod,hogy a bikini vonaladat akarod legyantáztatni,ennyi:)

2015. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!